Halk Günü'nde Vatandaşların Sorunları Dinledi

Halk Günü'nde Vatandaşların Sorunları Dinledi

Halk Günü'nde Vatandaşların Sorunları Dinledi
Bu içerik 361 kez okundu.
Advert

Vali Ali Fuat Atik, Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen halk günü toplantısında vatandaşların sorun, talep ve şikâyetlerini dinledi.
Vatandaşların talep, şikâyet ve önerilerini dile getirebilmeleri amacıyla, düzenlenen halk günü toplantısı, Vali Ali Fuat Atik Başkanlığında yapıldı.

Halk gününde Vali Atik'e sorunlarını anlatan vatandaşlar özellikle iş talebi, barınma yardımı sağlık ve bireysel ekonomik sıkıntılarının çözümü noktasında destek istediler.
Vatandaşları tek tek kabul ederek, sorunlarını dinleyen Vali Atik, sorunların çözümü noktasında bütçe imkânları dâhilinde yardımcı olacaklarını belirterek, kurum amirlerine talimatlar verdi.
Devletin sıcak yüzünü, adaletini, sevgisini vatandaşlara en iyi şekilde yansıtmak istediklerini belirten Vali Atik, halkımız ile buluşma noktasında yaptığımız bu çalışmalar devam edecektir. Vatandaşlarımızın sorunların çözümü noktasında da işin takipçisi olacaklarını ifade etti.
Vali Atik ile görüşen vatandaşlar sorunlarının dinlenmesinden dolayı duydukları memnuniyeti belirterek, teşekkür ettiler.
Halk günü programında, Vali Yardımcıları Zihni Yıldızhan, Lokman Düzgün, İl Özel İdare Genel Sekreteri Hifzullah Canpolat ve kurum amirleri hazır bulundu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX