PERVARİ’DEKİ AİLE KAVGASININ FİRARİ ZANLISI YAKALANDI

PERVARİ’DEKİ AİLE KAVGASININ FİRARİ ZANLISI YAKALANDI

PERVARİ’DEKİ AİLE KAVGASININ FİRARİ ZANLISI YAKALANDI
Bu içerik 387 kez okundu.
Advert

Siirt ili Pervari ilçesi Köprüçay Köyü Kırgeçit mezrasında, 27 Şubat 2020 günü saat:10.45 sıralarında (F.Ç.) ve (K.Ç.) isimli şahıslar arasında arazi anlaşmazlığı nedeni ile çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesi neticesinde, (K.Ç). İsimli şüpheli şahıs, (F.Ç.)’yi yüz ve karın bölgesinden ateşli silahla vurmak suretiyle öldürmüş ve olay yerinden kaçarak firar etmiştir.

 

Olayın öğrenilmesini müteakip derhal Siirt İl Jandarma Komutanlığından JİHA (Jandarma İnsansız Hava Aracı) desteğinde, (5) Jandarma Komando Timi (K.Ç.) isimli firari şüphelinin yakalanabilmesi ve çıkabilecek diğer olayları engellemek maksadıyla olay bölgesine görevlendirilmiştir.

 

Yapılan planlı ve titiz çalışmalar neticesinde, icra edilen operasyon ile firari şüpheli K.Ç. Pervari ilçesi Tosuntarla köyünde hayvan otlatma amacıyla kurulan çadırda suç aleti av tüfeği ile birlikte, 01 Mart 2020 günü saat:23.30 sıralarında yakalanarak, gözaltına alınmıştır.

 

Pervari Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan (K.Ç) adlı şüpheli şahıs, adli makamlarca tutuklanmıştır.

 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.  SİİRT VALİLİĞİ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX