Kurtalan'da çözülemeyen su sıkıntısına vatandaşlardan tepki

Kurtalan'da çözülemeyen su sıkıntısına vatandaşlardan tepki

Kurtalan'da çözülemeyen su sıkıntısına vatandaşlardan tepki
Bu içerik 698 kez okundu.
Advert

  Kurtalanlı bir vatandaş  gazeteye gelerek şu ifadeyi kullandı ; hangi çağda yaşıyoruz Kurtalan 40 bin nufuslu buyuk bir ilçe  sıralı su bu çağda Kurtallan gibi bir ilçeye yakışmıyor yetkililer bir an önce  sıralı su  cözumune son verecek bir  çözüm üretmelidir.dedii

Kurtalan da Coronavirus salgını nedeni ile evlerine kapandıklarını ve yaklaşık iki haftadır banyo ihtiyaçlarını bile karşılayamadıklarını ifade eden kurtalanlı vatandaşlar, yetkililerden yardım istediler

Kurtalanlı vatandaşlar Sorunun devam etmesi durumunda salgın hastalığın yayılma riskinin daha çok olduğuna dikkat çeken vatandaşlar, hiçbir yetkilinin soruna yönelik bir çözüm üretmediğini kaydettiler.

Kurtalan’da su sıkıntısının uzun bir süredir devam ettiğini, son günlerde bu sıkıntının daha da büyüdüğünü belirten Kurtalanlı vatandaşlar, “Suyun olmayışı ile salgın hastalığın bir arada oluşu bizler için büyük bir sıkıntı oluşturdu.” ifadelerini kullandı.

Vatandaşlar ;“ Kurtalan'da su sıkıntısına bir türlü çözüm bulunamadı. Taşıma su ile değirmen ne zamana kadar dönecek ama hayırlısı Allah'tan, inşallah bir çözüm bulunur. Su olmazsa hiçbir şey olmaz, temizlikte olmaz. 
bir başka vatandaş ; bu kurtaşlanın hali ne olacak su konusunda bir yetkili cıkıpta acıklama yapsa dedi.

başka bir  vatandaşta yenidoğanda oturdugunu 5 gundur  mahalleye su verilmedigini ve kurtalanın geri kalan mahalleride  biizm mahale gibi sususzluk  cektigini söyledi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX