Buzağı Desteklemesi Başvuruları İçin Önemli Duyuru

Buzağı Desteklemesi Başvuruları İçin Önemli Duyuru

Buzağı Desteklemesi Başvuruları İçin Önemli Duyuru
Bu içerik 229 kez okundu.
Advert

2019 yılı Buzağı Desteklemelerinde 31.12.2019 tarihine kadar olan başvuru döneminde destekleme başvurusu  bulunmayan  yetiştiricilerin,  1/4/2020  –  15/6/2020  tarihleri arasında yapılacak başvuruları bir defaya mahsus olmak üzere yazılı talepte bulunmalarına gerek olmaksızın aşağıdaki şekilde uygulanacaktır;

Tebliğde belirtilen hayvancılık  örgütleri;  birinci  başvuru  döneminde  başvurusunu yapmadığı  üyelerinden  başvuru  dilekçesi  almadan,  bu  üyeleri  adına  15/06/2020  tarihine  kadar il/ilçe müdürlüklerine başvuru yapabilir.

Bir yetiştirici için birden fazla hayvancılık örgütünden başvuru talebi gelmesi durumunda; il/ilçe müdürlüğünce uygun iletişim araçları kullanılarak, yetiştiricilerin bildirimi doğrultusunda örgütü belirlenecektir.

Herhangi bir hayvancılık örgütüne üye olmayan yetiştiricilerden bireysel askı ve hak ediş listelerinin (İcmaller) hazırlanmasında,  başvuru dilekçesi alınmayacaktır. E-Islahta başvuru kaydı bulunmayan  tüm  yetiştiriciler  bireysel  başvuru  yapmış  olarak  işlem  görecektir. 

2019 Yılı 2. Dönem Buzağı Desteklemelerinde 1.döneminde destekleme başvurusu bulunmayan yetiştiricilerin, 1/4/2020 – 15/6/2020 tarihleri arasında yapılacak başvurular için bir defaya mahsus olmak üzere yazılı talepte bulunmalarına gerek olmaksızın aşağıdaki şekilde uygulanacaktır;

- Birlikler üyelerinden başvuru dilekçesi almadan üyeleri adına 15/06/2020 tarihine kadar il/ilçe müdürlüklerine başvuru yapabilir.
- Herhangi bir hayvancılık örgütüne üye olmayan yetiştiricilerden bireysel başvuru dilekçesi alınmayacaktır tüm yetiştiriciler bireysel başvuru yapmış olarak işlem yapılacaktır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX