Kurtalan'da AK Parti'den yardım seferberliği

Kurtalan'da AK Parti'den yardım seferberliği

Kurtalan'da AK Parti'den yardım seferberliği
Bu içerik 1685 kez okundu.
Advert

Kurtalan ilçesinde AK Parti İlçe Başkanlığı ihtiyaç sahibi 65 yaş üstü ve kronik hastalığı olan vatandaşlara korona virüs önlemleri kapsamında gıda kolisi, ilaç ve temizlik malzemesi yardımında bulundu.

Ak Parti İlçe  Başkanı Haşim Karatay ;  Devletimizin yaptığı yardım ve destek paketlerine ek olarak Cumhurbaşkanımızın Biz Bize Yeteriz Türkiyem sloganı ile yürüttüğü kampanya üzerine Ak Parti Kurtalan Teşkilatı olarak yardım ve dayanışma seferberliğine destek sağlıyoruz" dedi.

Haşim Karaatay ; Korona virüs salgını önlemleri kapsamında 65 yaş üstü vatandaşlara gıda ve yardım kolisi dağıttıklarını belirtirken, "Bu süreci ancak Vatandaşlarımız ile el ele verirsek atlatabiliriz. Öncelikle kurduğumuz ekibimizle ihtiyaç sahiplerine 7/24 ulaşacakları irtibat numaramızı verdik. Korona virüsle mücadelede ihtiyaç sahipleri için başlatılan yardım kampanyasına 65 yaş ve üzeri şuana kadar 100  ailenin gıda, ilaç ve temizlik ihtiyacını karşılayarak destek olduk" diye konuştu. Ak Parti İlce başkanı Haşim Karaatay İhtyac sahibi aliler olursa 7/24 telefonum açıktır  herkes bana ulaşabilir dedi  İrtibat telefon : 0.532 662 54 96-

NOT: Haşim Karaatay , "Biz Bize Yeteriz "sologanı ile , yaraları sarmak için yürütüğümüz mücadelede Kurtalan İlçesi'nde Ve Kurtalan dışında  destek olan hayırsever vatandaşlara  iş adamlarımıza Ak Parti İlçe Başkanı Haşim Karaatay  olarak şükranlarımı ifade ediyorum dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX