Belediye Başkanı maske dağıttı

Belediye Başkanı maske dağıttı

Belediye Başkanı maske  dağıttı
Bu içerik 326 kez okundu.
Advert

Belediye Başkanı Baran AKGÜL tarafından ilçe merkezinde kurulan pazarlarda maske dağıtımı yapıldı.

Belediye Başkanlığı tarafından gece gündüz demeden dezenfekte ve temizlik çalışmaları aralıksız olarak devam etmektedir.

Belediye Zabıta Müdürlüğünüz tarafından ilçede kurulan pazar girişlerinde vatandaşlarımız kullanımı için maske dağıtımı aralıksız devam etmekte.

Yeni tip koronavirüs önlemleri kapsamında zorunlu kılınan 3 metre mesafe kuralına uyulmasını isteyen Belediye Başkanı Baran Akgül .Lütfen  titizlikle riayet edelim" uyarısında bulundu.

Virüse Karşı Gıda Ve Pazar Denetimleri

Kurtalan Belediyesi, Yeni Tip Koronavirüs (Kovid-19) önlemleri kapsamında gıda üretimi ve satışı yapan işyerleri ile vatandaşların günlük alışveriş ihtiyacını karşıladığı semt pazarlarında yönelik denetimleri sıkı bir şekilde sürdürüyor.

Kurtalan Belediye Başkanı Baran Akgül, hafta için de semt pazarları denetimine çıktı.

Pazar esnafı ve alışverişe gelen vatandaşlarla görüşen Başkan Akgül, maske ve eldiven dağıtarak İçişleri Bakanlığı tarafından ilan edilen 3 metre kuralına uyulması için uyarılarda bulundu.

"Tüm İmkanlarımızla Milletimizin Hizmetindeyiz "

Alınan tedbirlerin vatandaşların sağlığını korumaya yönelik olduğunun altını çizen Belediye Başkanı Baran Akgül,"Vatandaşlarımızın genel anlamda tedbirlere uyduğunu görüyoruz.Bu durum bizi mutlu ediyor.Ancak çok daha titiz ve tedbirli olmalıyız.Bu bir Küresell sorundur. Kendimiz ve sevdiklerimiz için,insanlarımızın sağlığı için hijyen ve sosyal mesafe kurallarına riayet edelim.

Virüs,uygulayacağımız tedbirlerden daha güçlü değildir.Evde kal KURTALAN," dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX