Kaymakam Araçları Tek Tek Denetledi

Kaymakam Araçları Tek Tek Denetledi

Kaymakam Araçları Tek Tek Denetledi
Bu içerik 275 kez okundu.
Advert

2-8 Mayıs Trafik Haftası kapsamında İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Müdürlüğü trafik denetleme ekipleri tarafından yapılan kontrollere katılan Kaymakam İhsan Emre Aydın uygulama noktasından geçen araç sürücülerinden trafik kurallarına ve Covid-19 tedbirlerine uymaları konusunda uyarılarda bulunarak sürücülerden ve araçta bulanan vatandaşlarımızdan zorunlu olmadıkça dışarı çıkmamalarını istedi.  

Uygulama noktasından geçen araçların içerisindeki vatandaşlarımızdan Koronavirüs tedbirleri kapsamında maske kullanımı ve sosyal mesafe kuralına dikkat etmeleri gerektiğini belirten Kaymakam Aydın,  Kaymakamlığımız tarafından üretilen ve steril olarak paketlenen maskeler dağıttı. 

Kaymakam Aydın’ın katılı ile yapılan denetlemelerde İlçe Jandarma Komutanı Sancar Aydın ve İlçe Emniyet Müdür Vekili Ahmet Aker de hazır bulundu.
“Trafik kuralları aklımızda olmakla birlikte gelecek güzel günler için evde kalmaya devam edelim” sloganının önemine değinen Kaymakam Aydın,“ En büyük isteğimiz trafik kazası sebebiyle ölümlerin yaşanmaması.

 Bunun için ekiplerimiz 24 saat denetlemelerini yapıyor. Sürücü ve yayalarımız da kendi üstelerine düşen sorumlulukları yerine getirerek kurallara uyarsa trafik konusunda her yıl daha iyiye doğru ilerleriz." dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX