Kurtalan'da 100 yaş üzeri annelere ziyaret

Kurtalan'da 100 yaş üzeri annelere ziyaret

Kurtalan'da 100 yaş üzeri annelere ziyaret
Bu içerik 283 kez okundu.
Advert
Kaymakam himayelerinde Kurtalan Vefa Sosyal Destek Grubu Kaymakam İhsan Emre Aydın’ın katılımları ile Anneler Gününde ilçemizde ikamet eden şehit anneleri ile İçişleri Bakanlığımız tarafından başlatılan “Cennet Anneleri” projesi kapsamında 100 yaş ve üzeri annelerimizi evlerinde ziyaret ettiler.
Kendileriyle sohbet edilerek talep ve sorunları dinlenilen annelerimize çiçek ile Valiliğimiz ve Kaymakamlığımız tarafından hazırlanan hediye paketleri verilerek anneler günü kutlandı. Annelerimiz de ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek Kaymakam Aydın ve beraberindekiler ile Vefa Destek Grupları üyelerine teşekkürlerine ilettiler.
Kaymakam Aydın, "Bugün Anneler Günü dolayısıyla şehit anneleri ile yüz yaş ve üzeri annelerimizi ziyaret ettik. Annelerimiz sadece bugün değil her gün başımızın tacıdırlar. Onların hakkını hiçbir şekilde ödeyemeyiz ama yılda bir gün de olsa çiçekle, hediyeyle onları hatırlayıp gönüllerini almak çok güzel bir şey. Biz de bu niyetle başta şehit anneleri olmak üzere tüm annelerimizin Anneler Günü'nü kutluyor, onlara minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz.” dedi.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX