Kurtalan’da Kızılay Maske ve Dezenfekte Dağıttı

Kurtalan’da Kızılay Maske ve Dezenfekte Dağıttı

Kurtalan’da Kızılay Maske ve Dezenfekte Dağıttı
Bu içerik 318 kez okundu.
Advert

Tacettin lale, “ Türk Kızılayı Kurtalan İlçe Temsilciliği olarak esnafımıza ve vatandaşlarımıza ücretsiz maske ve dezenfektan dağıttık. Kızılay gönüllülerimiz her vatandaşımızın ihtiyacına koşmaktadır.” ifadelerini kullandı.

 

Kurtalan Kızılay İlçe Teşkilat Başkanı Tacettin Lale yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele kapsamında vatandaşlara ücretsiz maske ve dezenfektan dağıttı.

Kızılay Genel Merkezi tarafından gönderilen maske ve dezenfektanları Kurtalan Kızılay Temsilcisi Lale, beraberindeki Kızılay gönüllüleri ile birlikte kentin birçok noktasında esnaf ve vatandaşlara ulaştırdı.

Tacettin Lale  ve gönüllüler, vatandaşları sosyal mesafe kuralına uymaları yönünde uyararak, maske ve dezenfektanları takdim etti.

Bu zor süreçte vatandaşların yanında olmaya devam ettiklerini söyleyen Kızılay Kurtalan Temsilcisi Tacettin Lale,” Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarla birlikte vatandaşlarımıza Genel Merkezimizin göndermiş olduğu  maske ve dezenfektan dağıttık. insanlarımızın maske konusunda hassas olması gerekiyor. Bu nedenle farkındalık oluşturup katkı sağlamak amacıyla vatandaşlarımıza maske ve dezenfektan dağıtımı yaptık. Ayrıca sosyal mesafe kuralına uymaları yönünde uyarılarda bulunduk ” dedi.


Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX