Kuaför ve berberler hizmete başladı

Kuaför ve berberler hizmete başladı

Kuaför ve berberler hizmete başladı
Bu içerik 413 kez okundu.
Advert

Berberler kapılarını randevu sistemiyle açtı

Kurtalan da  yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında kapatılan berber, kuaför ve güzellik salonları, randevu sistemiyle müşteri kabul etmeye başladı.

 

Eldiven, maske ve siperlikle hizmet veren berberlerde, randevu sistemiyle müşteriler geldiği için yoğunluk oluşmadı.

Berber Erdal Ertuş, yaptığı açıklamada, koronavirüs nedeniyle 50 gün sonra iş yerini açarak müşterileri kabul etmenin mutluluğunu yaşadığını söyledi.

Kullandıkları aletleri her kullanımda dezenfekte ettiklerini anlatan ERtuş, "Mesleğimi çok özlemiştim. 50 gün sonra ilk müşterileri kabul ettim. Randevulu sistemle çalışıyoruz. İşyerinde  sosyal mesafe kuralına göre  Tavandan yere kadar kalın naylon muşamba cektirdim her koltuk arasında müşterilerin etkilenmesi için özel bir çalışma yaptım . Kesinlikle Müşterilerimi Maske ve randevusus almıyorum." dedi. Kesinlikle  kendi dükkânımda müşteri bekletmiyorum ve müşterileri dükkana tek tek kabul ediyorum

 

Müşterilerden Fikret Toktanış da 45 gündür tıraş olamamıştım şimdi ilk trajın keyfini çıkardığını söyledi.

Berber ve kuaförlerin uyguladığı hijyen kurallarından memnun olduklarını ifade eden Toktanış, "Kuaför ve berberlerin açılacağını öğrenince berberimi arayarak ilk randevuyu aldım. İş yerinin ilk müşterisi ben oldum." diye konuştu.

 Kurtalan Esnaf Başkanı Kuaför ve Berberleri Ziiyaret Etti.

ESNAFIMIZIN YANINDAYIZ

 

Koronavirüs salgınının tüm dünyada olduğu gibi Kurtalanda'da esnafa zor günler yaşattığını ifade eden Başkan Ekrem Karataş, bunun bilinci içerisinde hareket ederek  Kurtalan esnafının yanındayız.  Bu sürece katkı koyan, kurallara uyan esnafımıza, ve herkese çok teşekkür ediyorum. İşlerinizin hayırlı olmasını, kazançlı olmasını diliyorum. İnşallah hep sağlıklı güzel günlerde buluşacağız" dedi.

Erdal Kuaför "Esnaf Sanatkarlar Oda Başkanımız Ekrem Karataş'a ziyaretlerinden dolayı  bizi düşündüğü için teşekkür ediyoruz" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX