Kayyum Belediyesi İle Kurtalan'in Tüm Çehresi Değişiyor

Kayyum Belediyesi İle Kurtalan'in Tüm Çehresi Değişiyor

Kayyum Belediyesi İle Kurtalan'in Tüm Çehresi Değişiyor
Bu içerik 546 kez okundu.
Advert

Kurtalan  ilçe Belediyesi’ne kayyum olarak atanan Kurtalan Belediye Başkan Vekili İhsan Emre Aydın, yapacakları çalışmalarla Kurtalan’in çehresinin değişeceğini önümüzdeki günlerde önemli projelerin açıklayacağını  söyledi.

Belediye Başkan Vekili olarak görevlendirilen Kaymakam İhsan Emre Aydın tarafından ilçenin öncelikli ihtiyaçlarının tespit edilmesi amacıyla esnaf, muhtar ve vatandaşlarla toplantılar düzenleniyor.

Yapılan çalışma ve toplantılarla ilçenin yoğunluklu olarak yol, içme suyu, ve temizlik gibi temel hizmetlerden yoksun kaldığı tespit edildi.

Bu kapsamda yürütülen çalışmalarla ilçenin yıllardır hasret kaldığı belediye hizmetleri eksiksiz sunulurken, diğer yandan da Kurtalanlı vatandaşların yaşamına dokunan projeler hazırlandı.

Kurtalan Ekspres Gazetesi İhlas Haber Ajansına açıklamalara bulunan Belediye Başkan Vekili Aydın, “Devletimizin şefkatini ve merhametini, başta şehit ailelerimiz, gazilerimiz, yetim ve öksüz çocuklarımız, engeli olan vatandaşlarımız ve yaşlılarımız olmak üzere yöre halkımıza göstermeye çalışacaz” diyen Başkan Aydın, “Uzun yıllardır konuşulan fakat bir türlü hayata geçirilemeyen projeleri, Takım ruhuyla, yerel imkânları en güzel şekilde kullanarak hayata geçirecez” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX