İl Genel Meclisi Üyesi Faysal CEYLAN Bayram Mesajı

İl Genel Meclisi Üyesi Faysal CEYLAN Bayram Mesajı

İl Genel Meclisi Üyesi Faysal CEYLAN Bayram Mesajı
Bu içerik 314 kez okundu.
Advert

Siiirt İl Encümeni Faysal CEYLAN Ramazan Bayramı mesajında şu ifadelere yer verdi:
"Ramazan'ın ardından kutlu bir bayrama daha çok şükür kavuştuk. Başta Kadirşinaz Kurtalanlı  hemşerilerim olmak üzere, milletimizin her bir ferdinin, gönül coğrafyalarımızda, dünyanın dört bir yanında yaşayan Müsluman kardeşlerimizin ve Alem-i İslam'ın Ramazan Bayramı'nı tebrik ederim.

 Mübarek günlerde birlikte çoğaltacağımız sevginin, her türlü sorunun çözümüne ve yaşam sevincimizin artmasına önemli bir katkı sunacağına can-ı gönülden inanıyorum.

Bu bayramda Kovid19 vurusu nedeni ile  kısıtlı bir bayram gecirecez. Her zaman olduğu gibi devletin  yetkili kurumlarının  söylediklerni harfiyen uyalım çok dikkat edelim sevenlerimizi ve sevdiklerimiz üzmeyelim ki sağlıklı-huzurlu bir bayram gecirelim.

 "Kurtalanlı Hemşerilerim iyi bilmeliler ki İlçemizin kalkınması için siyasi irade olarak elimizden geleni yapıyoruz. Gerek ilçemizdeki, gerek Siirt ilindeki ve Başkentteki Kamu kurum ve kuruluşları ile uyum içinde çalışarak, Kurtalan ve Köylerinin ihtiyaç duyduğu hizmetleri almak için durmadan çalışıyoruz. 2020 yılında eksik kalan çalışmalara tamamlayarak yeni hizmetlerde ilave ederek 2021yılında da köyleri ve beldeleri şantiye haline dönüştüreceğiz." diyerek bayram mesajını açıkladı.

. Bayramın tüm insanlığa, ülkemize ve Kurtalan’ımıza huzur ve esenlik getirmesini niyaz ediyorum."dedi

FAYSAL CEYLAN

İL MECLİS ÜYESİ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX