Yaz Spor Okulu' Kayıtları Başladı

Yaz Spor Okulu' Kayıtları Başladı

Yaz Spor Okulu' Kayıtları Başladı
Bu içerik 869 kez okundu.
Advert

Kurtalan’da, öğrencilerin yaz tatilini spor yaparak değerlendirmeleri için Yaz Spor Okulu açıyor. Kurslar İçin Başvurular Başladı.

İlçemiz ve bölgemizin tanınmış antrenör ve spor adamı zeki eroğlu hoca yıllardır ilçemize ve bölgedeki bütün takımlara futbolcu yetiştirmektedir.

Büyük külüblere milli takıma futbol okullarından sayısız futbolcu yetiştirmiş olup bölgemizdeki takımlara teknik direktörlük yapmış üretken bir spor eğitmendir.

Zeki Eroğlu Hoca;  çocuk ve gençlere spor bilincini aşılamak, sağlıklı nesiller yetişmesine katkıda bulunmak, onlara özgüven ve takım ruhu aşılamak, kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla Yaz Spor Okulu düzenliyor.
ilçemizde sağlık açısından normale dönmesiyle beraber futbol okuluna yeni kayıtlar yapılacaktır hayali ve hedefi olan bütün çoçuklarımızı bekliyoruz dedi.

ilçede açılacak Yaz Spor Okulu’nda 8-15 yaş aralığındaki çocuklar, Futbol’da spor yapma imkanı bulacak.

Kültür spor futbol direktörü ZEKİ eroğlu kayıtlar yaş guruplarına göre tamamlandıktan sonra Haziran ayının başlarında çalışmalarımız başlayacak olup kayıtlar telefon ve wapsap üzerinden alınacaktır iletişim numarası 05414240600

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX