ULAŞTIRMA BAKANI KURTALAN'DA!

ULAŞTIRMA BAKANI KURTALAN'DA!

ULAŞTIRMA BAKANI KURTALAN'DA!
Bu içerik 487 kez okundu.
Advert

Çesitli temaslarda bulunmak üzere  Siirt'e bulunan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu Kurtalan ilçemizi ziyaret etti.

Ulaştırma Bakanı Sn Adil Karaismailoğlu,Ak Partli Siirt Millet vekili Osman Ören, Ak Parti İl Başkanı Ekrem Olgaç ile birlikte Kurtalan ve Siirt arasında gerçekleştirilen yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi. Ulaştırma Bakanı Sn Adil Karaismailoğlu. Yatırımlarımızın stratejik merkezlerinden biri olan Siirt, her yönüyle ülkemize büyük bir değer katıyor. Bizler de yaşam konforunu artıran yatırımlarımızla bu değeri geliştirmeye devam ediyoruz.dedi Ve daha sonra Kurtalan Ak Parti Teşkilatına gelen Bakan Karaismailoğlu'nu coşkulu bir  kalabalık  çok sayıda vatandaş tarafından yoğun ilgi ve sevinç ile  karşılandı.. Kurtalan AK Parti İlçe Başkanı
Haşim Karaatay'ın davetlisi olarak Kurtalan'ı ziyaret eden Bakan Karaismailoğlu'na Karaatay tarafından Kurtalan'ın ulaşım sorunlarını içeren bir dosya sunuldu.
Ziyâret esnasında Siirt Miletvekili Osman Ören' in kalabalığa "Allahu Alem Havalimanını aldınız" sözü ise heyecan uyandırdı. 
Ak Parti İlçe Başkanı Haşim Karaatay Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanımız  Sn. Adil Karaismailoğlu'nun yapmış olduğu nazik ziyaretlerinden dolayı şahsim ve teşkilatım adına teşekkür ediyorum dedi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX