YKS sınavına girecek öğrencilere ücretsiz ulaşım

YKS sınavına girecek öğrencilere ücretsiz ulaşım

YKS sınavına girecek öğrencilere ücretsiz ulaşım
Bu içerik 398 kez okundu.
Advert

Kurtalan Belediye Başkan Vekili Aydın, hafta sonu yapılacak olan YKS sınavına girecek öğrenci ve görevlilere ücretsiz ulaşım sağlanacağını açıkladı.

Kurtalan Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili İhsan Emre Aydın, hafta sonu yapılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavına (YKS) girecek öğrencilere ve görevlilere ücretsiz ulaşım sağlanacağını belirterek sınava girecek bütün öğrencilere başarılar diledi.

 

Sınav yapılacak tüm okullara ücretsiz servis

 

Başkan Aydın, “Kurtalan Belediyesi tarafından sınav günü sınav yapılan tüm okullarımıza ilçe münübüs grajın da ücretsiz servis kaldırılacaktır. Araçların hareket yerleri ise Kurtalan ilçe munubus otogarı ,  sınav yapılan tüm okullara hızlı ve seri bir şekilde öğrencilerimizi taşıyacağız “Öğrencilerimizin başarılı olacaklarına inancım tamdır”

Sınava girecek öğrencilere bir başarı mesajı da yayınlayan Başkan Aydın, mesajında ‘Geleceğimizi emanet edeceğimiz değerli öğrencilerimizin, büyük bir azim ve çabayla hazırlandıkları Yükseköğretim Kurumları sınavında (YKS) başarılı olacaklarına inancım tamdır.” dedi.

 

Mesajında sınavın önemine de değinen Aydın “İnsan hayatının önemli dönüm noktalarından biri olan YKS sınavı, üniversite için önemli bir adımdır. Bu adım strese ve gerilime neden olmamalıdır. Geçmiş yıllarda öğrencilerimiz kazandıkları başarılarla İlçemizin onuru oldular. Bu yıl da sınava giren öğrencilerimizin aynı performansı göstereceğine eminim. İnanıyorum ki öğrencilerimiz, yıllardır hazırlandıkları bu sınavı en güzel şekilde geçerek YKS sınavında başarılı olacaktır. Sizlerden beklentim, Ülkemiz için iyi yetişmiş, dünyayı tanıyan, kendine güvenen, araştıran ve sorgulayan bir gençlik olmanızdır. Ailelerimiz de öğrencilerimizi motive ederek cesaretlerini artıracak ve kaygılarını giderecek yönde davranması gerekmektedir. Bu vesileyle öğrencilerimizi yetiştiren, onlara emek ve destek veren tüm öğretmenlerimiz ile ailelerine teşekkür ediyor, sınava girecek öğrencilerimize başarılar diliyorum.’ şeklinde konuştu

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX