Kaymakam Ve Belediye Başkan Vekili Aydın'dan Kurban Bayramı Mesajı

Kaymakam Ve Belediye Başkan Vekili Aydın'dan Kurban Bayramı Mesajı

Kaymakam Ve Belediye Başkan Vekili Aydın'dan Kurban Bayramı Mesajı
Bu içerik 228 kez okundu.
Advert

Kurtalan Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili İhsan Emre AYDIN, Kurban bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

Değerli Kurtalanlı Hemşehrilerim ;
Bugün milletçe, yardımlaşma, dayanışma, kardeşlik ve dostluk duygularının en yoğun şekilde yaşandığı, dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu bir Kurban Bayramına daha kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz.
Birlik ve beraberliğimizin sürekliliği yönünden vazgeçilmez önem taşıyan bayramlarda, milli ve manevi değerlerimize sahip çıkarak, sevgi, saygı, dayanışma ve hoşgörü duygularını hakim kıldığımız, nice bayramların yaşanmasını temenni ediyorum.Bu bayramda; anne, baba ve büyüklerimizin yanı sıra yetim ve öksüz evlatlarımızı unutmayacağımız bir bayram olmasını diliyor, bayram sevincimizi onlarla paylaşarak birlik ve beraberliğimizi sonsuza dek muhafaza edecek hayırlı bir bayram olmasını temenni ediyorum.
Bayram süresince vatandaşlarımızın huzurlu ve güvenli bir ortamda tatil geçirebilmeleri amacıyla görevi başında olacak tüm güvenlik görevlilerine, sınır ötesinde kahramanca görev yapan vatan evlatlarına görevlerinde başarılar diliyorum.
Bu duygular içinde halkımızın mübarek Kurban Bayramını kutluyor, bayramın sağlık, mutluluk ve huzur getirmesi dileğiyle sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
İhsan Emre AYDIN
Kurtalan Kaymakamı Belediye Başkan V.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX