Ak Parti İlçe Başkanı Karaatay'ın Kurban Bayramı Mesajı

Ak Parti İlçe Başkanı Karaatay'ın Kurban Bayramı Mesajı

Ak Parti  İlçe Başkanı Karaatay'ın Kurban Bayramı Mesajı
Bu içerik 206 kez okundu.
Advert

Sevgi, saygı, hoşgörü, yardımlaşma ve paylaşmanın simgesi olan bayramlar büyük küçük herkesin bir araya gelerek en güzel anları doyasıya yaşadığı özel ve anlamlı günlerdir. Birlik ve beraberliğin güçlendiği, paylaşma ve dayanışma duygularının pekiştirdiği Kurban Bayramı'nın bu duygu ve düşünceler içerisinde kutlanması en büyük dileğimdir. 
Ama tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yaşanan pandemi nedeniyle dikkatli olmalı, alınan tedbirlere riayet ederek bayramımızı idrak etmeliyiz. Aile içerisindeki bayramlaşmalarımız eski bayramlar gibi şenlikli olmayabilir. Özellikle bu süreç nedeniyle telefonu tercih ederek, bayramlaşacak olan bütün hemşerilerime teşekkür ediyorum. Tedbirleri elden bırakmadan; maske, mesafe ve temizlik kurallarına riayet ederek bir bayram daha geçireceğiz. 
Ayrıca Bayram dolayısıyla direksiyon başına geçecek vatandaşlarımızdan dikkatli olmalarını istiyorum. Hız sınırlarına riayet etmelerini, emniyet kemerlerini takmalarını, uykusuz direksiyon başına geçmemelerini rica ediyorum.

Bu vesile ile başta Kurtalanlı hemşerilerimiz olmak üzere tüm İslam Alemi’nin Kurban Bayramı’nı tebrik ediyor; Yüce Rabbimden birliğimizi, kardeşliğimizi daim kılmasını diliyor, sağlık, sıhhat ve huzur dolu bir Kurban Bayramı geçirmenizi Rabbimden temenni ediyorum.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX