Belediye başkanı vatandaşlarla birlikte çöp topladı

Belediye başkanı vatandaşlarla birlikte çöp topladı

Belediye başkanı vatandaşlarla birlikte çöp topladı
Bu içerik 285 kez okundu.
Advert

Kurtalan Belediye Başkanı İhsan Emre Aydın vatandaşlarla birlikte çöp topladı. Başkan Aydın, “Bu tarz etkinlikler farkındalık oluşturmak için çok önemli. Herkes kendi evinin önünü temizlemeli” dedi.

Kaymakam/Belediye Başkan V. Sayın İhsan Emre Aydın’ın öncülüğünde “Daha Temiz Bir Kurtalan İçin Hep Birlikte El Ele” sloganı ile gerçekleştirilen çöp toplama etkinliği ile ilçemizdeki cadde ve sokaklar baştan sona temizlendi.
İlçe kurum amirleri ve Kurtalan Belediyesi personellerinden oluşan 120 kişilik ekip gruplara ayrılarak ilçemizdeki cadde ve sokaklarda bulunan çöpleri topladı. İlçemizde farkındalık oluşturmak amacıyla gerçekleştirilen etkinlikte bir yandan çöp toplayan Kaymakam/Belediye Başkan V. Aydın, bir yandan da sohbet ettiği vatandaşlara “ İlçemizi Temiz Tutmalıyız” mesajı verdi
Çöp toplama etkinliği ile ilgili konuşan Kaymakam/Belediye Başkan V. Aydın, “Daha temiz bir ilçede yaşamak hepimizin sorumluluğunda. Herkes çöpünü çöp kutularına atarsa daha temiz bir çevrede birbirimize daha fazla önem vermiş oluruz. Vatandaşlarımızın bu bilinçte olduğuna inanıyorum. Daha temiz bir Kurtalan bizim elimizde.Çevre bilinci arttıkça ilçemiz daha temiz ve daha yaşanır olacaktır. Bugün burada başlattığımız kampanya ile tüm ilçeye örnek olmamız gerekiyor. Bizler yerlerde çöpler görmediğimiz, daha temiz bir ilçede yaşamayı arzuluyoruz, bunun için de herkesin katkı ve desteğini bekliyoruz. Bu tür etkinliklerimiz belirli aralıklar devam edecektir. Gönüllü Sivil Toplum Örgütlerinin de bu tür etkinliklerimize katılarak destek vermelerini bekliyoruz." dedi.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX