AK PARTİ KURTALAN İLÇE KONGRESİNİ YAPTI

AK PARTİ KURTALAN İLÇE KONGRESİNİ YAPTI

AK PARTİ KURTALAN İLÇE KONGRESİNİ YAPTI
Bu içerik 617 kez okundu.
Advert

AK Parti Kurtalan İlçesi’nde 7. Olağan Genel Kurulu’nu, pandemi kuralları çerçevesinde ve yoğun katılımla gerçekleştirdi. Yapılan oylamada İlçe Başkanı Haşim Karaatay’ile devam kararı alındı.

Kurtalan Bahçesaray Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen kongreye, AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, Siirt İl Başkanı Av Ekrem Olgaç, Siirt Milletvekili  Osman Ören,  AK Partili belediye başkanları, gencik, kadın kolları başkanları ile çok sayıda davetli katıldı.
 Pandemi tedbirleri kapsamında delegeler ve davetliler salona maske, dezenfekte ile ateş ölçer kontrolleri yapılarak alındı. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başlayan kongreye divan başkanlığını AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir  yaptı. 

Ardından Milletvekili Osman Ören günün anlam ve önemine binaen bir konuşma gerçekleştirdi. 
AK Parti’nin Kurtalan ve Türkiye için önemine de değinen Ören,” Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın ve parti tüzüğümüzün bize gösterdiği yolda kesintisiz ilerleyeceğiz. Partimizi Kurtalan ilçemizde en güçlü yapı haline getirerek 2023'e emin adımlarla ulaşacağız."dedi.

Daha sonra bir konuşma yapan İlçe başkanı  Haşim Karaatay,  İnşallah Kurtalanımız her yönüyle örnek bir İlçemiz olacaktır.

 Partimizin 2023 hedefleri var. Bu hedeflerimize ulaşabilmemiz için bizlerin her zamankinden çok daha fazla birlik ve beraberlik içerisinde olmamız gerekir.
 Bu hassasiyetlerimiz doğrultusunda bugüne kadar emek veren her teşkilat mensubumuza sonsuz teşekkür ediyorum. Kongremizin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum"şeklinde konuştu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”