Kaymakam Aydın, Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Kaymakam Aydın, Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Kaymakam Aydın,  Muhtarlarla Bir Araya Geldi
Bu içerik 317 kez okundu.
Advert

Kaymakam/Belediye Başkan V. İhsan Emre Aydın başkanlığında, Koronavirüs(Covid-19) salgını ile mücadele ve ilçemizdeki son durum ile ilgili mahalle muhtarlarına yönelik bilgilendirme toplantısı yapıldı.
Tüm dünyada olduğu gibi ilçemizde de salgınla mücadelenin devam ettiğini belirten Kaymakam/Başkan V. Aydın, İlçemizdeki vaka sayısının artış hızını yavaşlatılması için Bilim Kurulunca alınan tedbir ve belirlenen kurallara harfiyen uyulması gerektiğini ifade etti. Muhtarlarınızın da bu süreçte daha aktif bir rol alarak yapılan çalışmaların içerisinde yer almalarının önemine değinen Kaymakam/Başkan V. Aydın, muhtarlarımızın mahallelerindeki durumu sürekli olarak takip ederek ilgili kurumlarla irtibat halinde olmalarını istedi. Muhtarlarımızın talep ve sorunlarını dinleyen Kaymakam/Başkan V. Aydın, salgın ile mücadele kolaylıklar diledi. 
Toplantıya, İlçe Jandarma Komutanı Sancar Aydın, İlçe Emniyet Müdür Vekili Cafer Alibekiroğlu, İlçe Sağlık Müdürü Eylül Sharifov, İlçe Milli Eğitim Müdürü Faysel Polat, İlçe Müftüsü M.Nedim Yılmaz, İlçe Devlet Hastanesi Başhekimi Vehbi Yağız, Kayabağlar Jandarma Karakol Komutanı Ali Erzurum, Kurtalan ilçe merkezi ile Kayabağlar beldesi mahalle muhtarları katıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX