KURTALAN'DA LGS’DE BÜYÜK BAŞARI

KURTALAN'DA LGS’DE BÜYÜK BAŞARI

KURTALAN'DA  LGS’DE  BÜYÜK BAŞARI
Bu içerik 1338 kez okundu.
Advert

İlçe Milli Eğitim Müdürü Faysal Polat, bu başarının başta İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili İhsan Emre Aydın ’in eğitime verdiği fevkalade desteğin ve ilçe milli eğitim müdürlüğü, öğretmenler ile velilerin işbirliği içerisinde hareket etmeleri sonucunda elde edildiğini söyledi.
 İlçe Milli Eğitim Müdürü Faysal Polat; Eğitimde başarı grafiği yıldan yıla sağlıklı ve başarılı bir şekilde artıyor.
 Kurtalan İlçe LGS’de başarılı olma yolunda hedefini Türkiye ortalamasının üzerine çıkmak olarak belirlemiştir.
Son altı yılda İlçe Miili Eğt Müdürlüğü olarak her sene neredeyse tüm velilerimiz ziyaret edilmiştir 
Polat, "İnşallah daha da iyi olacağız. Pandemi döneminde de eğitime ara vermedik. Hem öğrenci takibini yaparak hem de ihtiyaçları olan kitap, test, soru bankalarını bizzat evlerine, onlara ulaştırarak sürecin seyrini değiştirdik.Sosyal etkinliklerle kendine uygun hobileri yapmaya teşvik ettik, Sonuç olarak da güzel başarılar elde ettik. 
Dilerim bu başarılar artarak devam eder. Ben özellikle velilerimizi ve emek veren bütün meslektaşlarımı kutlamak istiyorum. Bu zor dönemde çocuklarda motivasyonu sağlamak, çalışma azmini devam ettirmek kolay şeyler değil. Özellikle bu yaştaki çocuklarda bu motivasyonu sürdürmek büyük bir başarı gerektirir. Bütün velilerimizi ve meslektaşlarımı kutluyorum. Bu sebeple LGS sınavında Kurtalan olarak göstermiş olduğunuz başarı bizleri mutlu etti. Emeği geçenleri tebrik ediyorum ve başarılarımızın devamını diliyorum" dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”