SİİRT’TE EKMEĞİN İÇİNDEN BÖCEK ÇIKTI

SİİRT’TE EKMEĞİN İÇİNDEN BÖCEK ÇIKTI

SİİRT’TE EKMEĞİN İÇİNDEN BÖCEK ÇIKTI
Bu içerik 139 kez okundu.
Advert

Siirt’te bir vatandaşın aldığı ekmeğin içinden böcek çıktı. Gördüğü böcek ile şoka uğrayan vatandaş durumu siirtpress.com yetkililerine bildirdi.

Ekmeğe yapışmış haldeki böceği gören 36 yaşındaki E. A., durumu siirtpress.com ihbar hattına bildirdi. Ekmeğin içinden çıkan böceği görünce şoke olan duyarlı vatandaş, kentteki bir fırının ürettiği ekmeğin içinden çıkan böceği görünce şaşkına döndüğünü belirterek, “Basın aracılığıyla ilgili dairelere durumu bildirmek istiyorum. İlgililer kimlerse denetimlerini sağlıklı bir şekilde yapsınlar. Vatandaş olarak sağlıklı bir şekilde Ekmek yemek istiyoruz,.

Bu gibi skandalların önüne geçilmesi için cezaların artırılması gerekiyor” dedi.

“DİKKATLİ OLMAMIZ GEREKİYOR”

Ekmekten hamam böceği çıktığını tanıklarına anlattığını, anlattığı herkesin çok şaşırdığını belirten E.A., ” Yetkililer ve İşyeri sahiplerinin bu konularda daha duyarlı olmasını istiyorum. Yetkililer ve işyeri sahipleri daha duyarlı oldukları zaman bir daha böylesi mide bulandırıcı sorunlarla karşılaşacağımızı düşünmüyorum. Sağlık konularında çok dikkatli olmamız gerekiyor. Bu konular gizleyip saklanacak konular değil. Yasal olarak görev yapması gereken kurum ve kuruluşların gerekli çalışmayı yapmalarını istiyorum. Sağlık ihmal edilmeyecek en önemli unsurdur” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX