Kurtalan'da asfalt ve parke çalışmaları

Kurtalan'da asfalt ve parke çalışmaları

Kurtalan'da asfalt ve parke çalışmaları
Bu içerik 615 kez okundu.
Advert

Kurtalan ilçesinde yaşayan vatandaşların düzenli ve kesintisiz içme suyu ile sağlıklı Üst yapı ve altyapı ihtiyaçlarını karşılamak ve oluşabilecek arızaların önüne geçmek için çalışmalar gerçekleştiriyor. İlçenin birçok mahallesinde gerçekleştirilen çalışmalar devam ediyor.

Kurtalan da Üst yapıı çalışmaları , asfalt ve parke döşeme çalışmaları program çerçevesinde yürütülüyor. Kurtalan’da yaşayan vatandaşların yaşam kalitesi için çalışan Kurtalan Belediyesi ,İlçenin modern ve çağdaş hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor.

Çalışmalar hakkında açıklama yapan Kaymakam/ Belediye Başkan V. Aydın, “Hazırlanan projelerle ilgili çalışmalar plan ve programlara uygun biçimde devam ediyor. Ekiplerimiz devam eden çalışmaların belirlenen tarihte hizmete sunulması anlamında büyük gayret gösteriyor. Belediye olarak imkanlar çerçevesinde ilçemizde İhtiyaç duyulan hizmetleri en kaliteli biçimde yapmak ve halkımızın hizmetine sunmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kısa sürede belediyenin mali imkanlarını artırarak yol çalışmalarına başladık. Bundan sonra da belirlenen programlar kapsamında yol çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”