Külliye Bina İnşaatı İçin Hayırseverlere Destek Çağrısı

Külliye Bina İnşaatı İçin Hayırseverlere Destek Çağrısı

Külliye Bina İnşaatı İçin Hayırseverlere Destek Çağrısı
Bu içerik 354 kez okundu.
Advert

Kurtalan ilçesinin Teylan Köyün de yapımı devam eden Kur'an Kursu ve Hafızlık Kursu binası inşaatı için hayırsever vatandaşlardan yardım istendi.

Seyyid Şeyh Muhammed Akif GEYLANİ Hz'nin Telan'da yapmakta olduğu 1500 Kişilik Kuran Kursunun İnşaatı Siz hayır sever Müslümanların destek ve yardımları doğrultusunda hızla devam etmekte olup! Başta Kurtalan iş adamların'dan olan Sayın #EkremBİNGÖL'ün yapmış olduğu maddi ve manevi Desteklerinden dolayı teşekkürlerimizi arz ediyoruz. Sadaka-i cariye'ye Tebdil olunacak hasenatlarınızı ve yapacağınız hayırlarınızı! Yüce ALLAH Şimdiden Kabul buyursun inşallah.dedi ve konuşmasına şöyle devam etti;

 

Projeyi ilçe halkı katkılarıyla tamamlamaya çalıştıklarını ifade eden Abdulkadir Geylani HZ Derneği Başkanı  Seyyit Muhammed Akif Geylani, 12 bin  metrekare alana sahip, 1500 öğrenci kapasiteli binanın bitirilmesi için  hayırsever vatandaşların yardım desteğine ihtiyaçları olduğunu söyledi.

Seyyit Muhammed Akif Geylani Hz, projenin her yönüyle Türkiye'ye de örnek olacağını aktararak, "Siirt ve bölgede böyle komplike bir kurs binası yok. Tüm bölgeye hatta tüm Türkiye'ye hizmet edecek bir hafızlık külliyesini ilçemize kazandırmak istiyoruz. Yapımı devam eden binanın tamamlanması için hayırsever vatandaşlarımızın yardımını bekliyoruz." diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX