SİİRT ÜNİVERSİTESİ SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI YAPACAK

SİİRT ÜNİVERSİTESİ SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI YAPACAK

SİİRT ÜNİVERSİTESİ SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI YAPACAK
Bu içerik 356 kez okundu.
Advert
Siirt Üniversitesi 62 sürekli işçi alımı gerçekleştirecek. 21 Güvenlik görevlisi,37 Temizlikçi, Soğutma ısıtma sistemleri bakım onarımcısı 1 kişi, sıvacı 1 kişi, sıhhi tesisatçı 1 kişi ve Elektrikçi 1 kişi olmak üzere toplam 62 sürekli işçi alınacak.
Üniversiteden yapılan duyuruda, Siirt Üniversitesi daimi statüde görev yapmak üzere 62 sürekli işçi alınacaktır. 18-35 yaş aralığındaki kişiler başvuru yapabilir.
Başvurular 16.10.2020 tarihi ile 20.10.2020 tarihleri arasında İş Kur İl Müdürlüklerinden veya İşkur E-Şubeden yapılabilecektir. Noter kurası 27.10.2020 tarihinde Üniversitemiz merkez konferans salonunda (Covid-19 nedeniyle halka kapalı) basına açık bir ortamda yapılacaktır. Asil olarak belirlenen 248 kişinin mülakat sınavının gerekli tedbirler alındıktan sonra kontrollü bir şekilde yapılması, mülakat sınavına girmeye hak kazanacak adayların isim listesi ve mülakat sınav giriş günleri www.siirt.edu.tr web sitesinin ana sayfasında yayınlanacak olup, tebligat yerine geçecektir. Bu nedenle adaylar ile ayrıca tebligat ve yazışma yapılmayacaktır.
SİİRT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN: SÜREKLİ İŞÇİ ALIM İLANI
Siirt Üniversitesi Rektörlüğü ve bağlı birimlerinde çalıştırılmak üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4/D maddesi, 4857 sayılı İş Kanunu ve “Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” kapsamında Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla aşağıda yer alan tabloda dağılımı gösterilen şekilde "Sürekli İşçi" alımı yapılacaktır. Sürekli işçi kadrolarına ilişkin ilan, İŞKUR internet sitesi üzerinden yayımlanmıştır. Başvuru şartlarını taşıyan adaylar İŞKUR internet sitesinden 16.10.2020-20.10.20 tarihleri arasında Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Siirt Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Hizmet Merkezinden online başvurularak yapılacaktır.
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX