Kurtalan Belediyesi ve Belediye İş Sendikası Arasında Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

Kurtalan Belediyesi ve Belediye İş Sendikası Arasında Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

Kurtalan Belediyesi ve Belediye İş Sendikası  Arasında Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı
Bu içerik 512 kez okundu.
Advert

Kurtalan Belediyesi Personel Ltd. Şti ile Belediye İş Sendikası arasında 71 üyeyi kapsayan Toplu İş Sözleşmesi 3 yıllık imzalandı. 
Toplu iş sözleşme imza törenine Kurtalan Kaymakamı/ Belediye Başkan Vekili İhsan Emre Aydın, Belediye iş sendikası Siirt Şubesi Halit Akınay, Toplu İş sözleşmesi imza törenine Kurtalan Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Sayın İhsan Emre Aydın, Mali Hizmetler Müdür Vekili Hüseyin Lale ve Şirket müdürü M. Fatih Aydın , Belediye İş Sendikası Başkan yardımcısı Naif Kaçar ve şube Mali sekreteri İsmail Özer katıldı.
 Kurtalan Belediye hizmet binasında düzenlenen toplu iş sözleşmesi imza töreninde konuşan Kurtalan Belediye Başkan Vekili İhsan Emre Aydın; "Biz Belediye olarak her zaman işçiden ve emekçiden yanayız. Proje ve çalışmalarımızda en fazla alın terini işçi kardeşlerimiz döküyor.
 Biz alın teri döken, emek veren her insanın yanındayız. 
Emek en yüce değerdir. 
Görüşmeler sırasında belirlediğimiz oran, belediyemizin imkanları dahilindeki en üst orandır. Sözleşme süresince uzlaşmacı tavrından dolayı Belediye-İş Sendikası Siirt Şube Başkanı Halit Akınay’a teşekkür ediyor, sözleşmenin tüm işçi arkadaşlarımıza, belediyemize ve sendikamıza hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”