Kaymakam/Belediye Başkan V. İhsan Emre Aydın’ın 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı;

Kaymakam/Belediye Başkan V. İhsan Emre Aydın’ın 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı;

Kaymakam/Belediye Başkan V.  İhsan Emre Aydın’ın 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı;
Bu içerik 295 kez okundu.
Advert
Milletlerin her alanda gelişmesi ve ilerlemesi eğitimle mümkündür. Eğitimli ve kültür düzeyi yüksek milletler, birçok uygarlığa imza atmışlar, iz bırakmışlar ve bütün dünya onları kendisine örnek almıştır. Çağdaş anlamda, uygar, kültürlü, toplumlarda, milletlere yol gösterenler ışık tutanlar öğretmenlerdir. Öğretmenler, eğitim ordusunun kalbi, sevgi dolu gönüllüleridir.
Öğrencilerin ruhsal ve bedensel gelişimlerini sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilmesinde, vatansever, bilinçli, milli ve manevi değerleri gelişmiş öğrencilerin yetiştirilmesinde öğretmenlerimizin önemi yadsınamaz. Öğrencilerimizin yeniliklere açık, özgüven sahibi, problem çözme yeteneği gelişmiş, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından izleyen, bilgi üretebilen bireyler olarak topluma kazındırılmasında en önemli görev öğretmenlerimizin üzerindedir.
Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’e ‘Başöğretmenlik’ unvanının verildiği bu önemli günde, vazifelerini hakkıyla yerine getiren, görevi başındaki öğretmenlerimize ve yıllarını bu güzide mesleğe vermiş olan emekli öğretmenlerimize sağlık, esenlik ve mutluluklar diliyor, öğretmenler gününüzü kutluyorum.
İhsan Emre Aydın
Kaymakam/Belediye Başkan V.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX