DEVLET OLARAK HEMŞERİLERİMİZİN ZARARLARINI KARŞILIYACAZ

DEVLET OLARAK HEMŞERİLERİMİZİN ZARARLARINI KARŞILIYACAZ

DEVLET OLARAK HEMŞERİLERİMİZİN ZARARLARINI KARŞILIYACAZ
Bu içerik 300 kez okundu.
Advert

Kaymakam/Belediye Başkan V. İhsan Emre Aydın, depremin ardından ilçe genelindeki evlerde ve iş yerlerinde ve köylerde  hasar tespit çalışmalarına başladıklarını söyledi.
Merkez üssü Kurtalan olup 5.2 büyüklüğündeki depremin ardından Kurtalan’da hasar tespit çalışmaları başlatıldı.

 Kaymakam/Belediye Başkan V. İhsan Emre Aydın  Kurtalanda esnafları tek tek iş yerleri ve hasarlı evleri gezdi. Vatandaşlara ve esnaflara ‘geçmiş olsun’ dileklerini ileten Kaymakam Aydın, hasar gören ev ve iş yerlerinde incelemelerde bulundu.
Vatandaşların herhangi bir mağduriyet yaşamaması için gereken önlemleri aldıklarını, depremden zarar görenlere her türlü yardımın yapılacağını ifade eden Kaymakam/Belediye Başkan V. İhsan Emre Aydın, “Doğal afetler toplumlar ve insanların hayatlarını ciddi oranda etkilemesine rağmen millet olarak böylesine zor günlerde el ele vererek her türlü zorluğun üstesinden gelebiliyoruz.. Bizlerde 7/24 ilçemizi ve de köylerimizi karış karış gezerek vatandaşlarımıza ve esnaflarımıza geçmiş olsun dileklerimizi paylaştık. Hasar gören binalarda detaylı incelemelerde bulunduk. Devletimizin tüm imkanları  ve tüm birimleri seferber edilmiş durumdadır, depremden dolayı zarar gören hemşerilerimize gerekli yardımlar yapılacaktır. Kaymakam/Belediye Başkan V. İhsan Emre Aydın 7/24 halkımızın emrindeyiz, her türlü yardım ve desteği vermeye hazırız” dedi. Kaymakam/Belediye Başkan V. İhsan Emre Aydın Bizim için önemli olan vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğidir. Depremde zarar gören hemşerilerimizin yanında ve destekçisi olacağız. Diye konuştu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX