İYİLİK ELÇİSİ ÖĞRETMEN KÖY KÖY DOLAŞIYOR YARDIM DAĞITIYOR

İYİLİK ELÇİSİ ÖĞRETMEN KÖY KÖY DOLAŞIYOR YARDIM DAĞITIYOR

İYİLİK ELÇİSİ  ÖĞRETMEN KÖY KÖY DOLAŞIYOR YARDIM DAĞITIYOR
Bu içerik 739 kez okundu.
Advert
Eğitime ara verildiği Kurtalan ve Kurtalan'a bağlı köylerde yaşayan öğrencileri, evlerinden eğitimlerini sürdürürken, uzaktan eğitim alan öğrencilere Kurtalan Atatürk Orta okulun 'da  görevli Müdür Yardımcısı Bilal Aydın hayırsever vatandaşların desteği ile ailelere gıda çocuklara oyuncak ve Kitap ve kırtasiye malzemesi ulaştırıyor.
 
Sosyal medya üzerinden hayırsever vatandaşların bi şekilde kendisine ulaştığı ve tanıdıkların tavsiyesi ile 4-5 yıldır artan bir ivme ile  yetim ve ihtiyaç sahibi insanlara  her türlü yardımı kendinden ferakat ederek köy köy  mahalle mahhalle dolaşarak yerine ulaştırıyor.
Bu kapsamda okullardaki öğretmenlerle ve köy muhtarlarıyla  iletişime geçerek ihtiyaç sahibi insanların ve öğrencilerin  ihtiyaçlarını belirleyen Aydın, topladıkları giyim, kırtasiye malzemeleri ile oyuncakları, merkez ve ilçelere bağlı köylerdeki öğrencilere ulaştırıyor.
Bilal Aydın; Yardımlarımızı dağıtıyoruz. Tüm ilçe ve köylerimize ulaşmayı hedefledik. İnşallah bu hedefe ulaşırız."ve bu konuda iyilik yayılsın sologanıyla herkesin desteğini bekliyoruz. dedi
 Kaynak; Haber Merkezi Kurtalan Ekspres Gazetesi
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”