Kurtalan’da Baran Sürücü Kursu Hizmete Açıldı

Kurtalan’da Baran Sürücü Kursu Hizmete Açıldı

Kurtalan’da Baran Sürücü Kursu Hizmete Açıldı
Bu içerik 882 kez okundu.
Advert

Kurtalan Atatürk İlköğretim Okulu yanında bulunan  Baran  Sürücü kursu, Açılışını İlçe Kaymakamı İhsan Emre Aydın, İlçe Milli Eğitim Müdürü Faysal Polat,Esnaf Sanatkarlar Başkanı  Ekrem Karataş ve Kurs sahipleriyle birlikte kurdeleyi keserek açılışı yaptı, Kurtalan Kaymakamı/ Belediye Başkanı İhsan Emre Aydın’ın  açılışta yaptığı konuşmada, "Ehliyet almak için gelen sürücü adaylarına önce benliklerine sonra bedenlerine araç kullanmayı öğretin.

Başkan Aydın  ilçemizin her geçen gün gerek nüfus artışıyla gerek yapılaşma ile hızla gelişerek büyümesine paralel olarak her gün yeni yeni iş yerlerinin hizmete girmesi vatandaşlarımızın hizmet alımları açısından önemlidir. Yeni işyerinin Kurtalan’ımıza ve İş yeri sahiplerine hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 KATILIM YOĞUN OLDU

Açılış törenine Kurtalan Kaymakamı İhsan Emre Aydın, İlçe Emniyet Müdürü Evren Taşdemir, İlçe Jandarma kumutanı.V  Ramiz Örküt, Kurtalan İlçe Milli Eğitim Müdürü Faysal Polat, İlçe müftüsü M.Nedim Yılmaz,PTT  Müdürü Fahri Gürühan, Kurtalan Esnaf Sanatkarlar Başkanı  Ekrem Karataş STK ile çok sayıda davetli katıldı.. Açılış sonrası Kursu gezen Kaymakam /Belediye Başkanı ve beraberindeki  heyet kursiyerlerin iyi eğitim almaları için oluşturdukları Similatör odasında Similatör’ü de  merak ederek denedi.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”