Kurtalan’da Kovid 19 Temizliği

Kurtalan’da Kovid 19 Temizliği

Kurtalan’da Kovid 19 Temizliği
Bu içerik 348 kez okundu.
Advert

Kurtalan İlçe Belediyesi temizlik ve dezenfeksiyon ekipleri, salgın tedbirleri kapsamında dezenfekte ve temizlik çalışmalarına devam ediyor. Ekipler çalışmalarını kısıtlamanın yaşandığı hafta sonunda da sürdürdü. İlaç ve köpük karışımından hazırlanan solüsyonla cadde, sokak ve meydanları detaylı olarak yıkayan ekipler çalışmalarını gün boyu sürdürecek.

Kurtalan Belediyesi temizlik işleri müdürlüğü ekiplerince ilçemin en işlek caddelerini ve vatandaşların  yoğun olarak kullandığı caddelerinde başlatılan köpüklü yıkama çalışmalarıyla Kovid 19 mikrobunu bertaraf ediyor.

Kurtalan Belediyesi tarafından başlatılan ve Beykend caddesinde yıkama çalışmaları vatandaşların  en çok kullandıkları cadde ve sokaklarda bulunan toplukullanılan  kalabalık alanlarında sürdürüyor.

Yapılan çalışmalarca bir yandan  ilçenin temiz görünmesi , diğer yandan hijyen dikkate alınarak köpük sayesinde oluşan kovid 19 mikrobunun önüne geçilmesi hedefleniyor.

Cadde ve sokakların köpüklü dezenfektanlara yıkanmasından memnun olduklarını belirten vatandaşlar Belediye başkanı İhsan Emre Aydın’a ve çalışan ekiplere teşekkür etti.


Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX