BAŞKAN AYDIN, VATANDAŞIN GÖNLÜNDE TAHT KURDU

BAŞKAN AYDIN, VATANDAŞIN GÖNLÜNDE TAHT KURDU

BAŞKAN AYDIN, VATANDAŞIN GÖNLÜNDE TAHT KURDU
Bu içerik 342 kez okundu.
Advert

İlçemizde bebek sahibi olan ailelere yönelik “Hoş Geldin Bebek” projesi başlatan Kurtalan Belediyesi, bebek sahibi olan ailelere bazı ihtiyaçlarının karşılandığı bir bebek seti hediye ediliyor.

“Sosyal Belediyecilik” anlayışıyla hareket eden Kurtalan Belediyesi, yaşamın her alanında kolaylık sağlayacak farklı projeler üretmeye devam ediyor. Bunlardan en yenisi ise bebek sahibi olan ailelere yönelik “Hoş Geldin Bebek” projesi. Çocuk sahibi olan ailelere, içerisinde yeni doğan bebeğin ihtiyaç duyacağı malzemelerin yer aldığı “Hoş Geldin Bebek” seti hediye ediliyor.

Proje kapsamında Kaymakam/Belediye Başkan V.  İhsan Emre Aydın, bebek sahibi olan aileleri evlerinde ziyaret ederek kendilerine “Hoş Geldin Bebek” seti hediye etti. Ailelerin sevincinde de üzüntüsünde de yanlarında olduklarını belirten Kaymakam/Belediye Başkan V. Aydın, Bizim için manevi önemi yüksek olan bir sosyal proje de Hoş geldin Bebek Projesidir.  “Bu mutlu günlerinde anne ve babaların mutluluğuna ortak olmak ve ufak da olsa bir katkıda bulunmak istedik. Yeni doğan bebeklerimizin ilk günlerinde ihtiyaçlarını karşılayacak seti ailelerimize hediye ediyoruz. Hayatın her alanında, yaşamın her evresinde ailelerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade eden aileler Kaymakam/Başkan V. Aydın’a teşekkürlerini ilettiler.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”