KURTALANSPOR KULÜBÜ BAL LİGİNDE DESTEK BEKLİYOR

KURTALANSPOR KULÜBÜ BAL LİGİNDE DESTEK BEKLİYOR

KURTALANSPOR KULÜBÜ  BAL LİGİNDE DESTEK BEKLİYOR
Bu içerik 286 kez okundu.
Advert

Geçen yıl amatör kümede şampiyon olarak BAL ligine katılmaya hak kazanan Kurtalan Spor Kulübü maddi imkansızlıklar  ile boğuşuyor.
Sezon başında büyük hedeflerle yola çıkan Kulüp beklediği desteği alamayınca Bölgesel Amatör Lig (BAL) 'de devam edebilmek için yardım kampanyaları başlattığını duyurdu.

KURTALAN Spor Kulübü tarafından yapılan açıklamada Bal Ligin de mucadeleye devam edebilmek için Bal ligi şartlarının ağır olduğunu özellikle maddi açıdan destek ya da desteklerin olması gerektiğini duyurdu.
 Bununla ilgili birçok girişimler yaptık maalesef Kurtalan Spor için gerekli ekonomik  şartlar bir turlu oluşamadı.
 Yaptıgımız  girişimlerde  ekonomik şartları öne sürülerek kapılar hep kapandı. Bal ligi 2021Martın ayının ilk haftasında başlayacak olması  köklü kulübüz olan Kurtalan sporuma destek amaçlı olarak  canlı destek programı yapılacak  tüm halkımızın  ilgi göstermesini bekliyoruz.
Kulup Başkanı  Fırat Angün; Tarihi bir görev üstelenerek uzun yıllar sonra büyük bir özveri ile takımı bal ligine çıkarttık.
3.lige kenetlendiğimiz bu dönemde 3-4 aydır her kesimin kapısını çalarak takıma sponsor veya katkı sunmaları için rica ettik. 
Kurtalanspor guzide ilçemizin tek sosyal aktivitesi, heyecanımız ve çocuklarımızın hayalidir
 Kurtalan spor bu fırsatı yakalamışken herkesi katkıda bulunmaya davet ediyorum aksi takdirde bu tarihi fırsat kaçacak ve takım yine amatör lige talim edecektir . 
Lakin tüm bu çaba ve çağrılarımıza rağmen şu ana kadar herhangi bir destek gelmedi. Kurtalanlıyım diyen herkes bu takıma sahip çıkmalıdır.
Bu bir kaç kişiyle olacak bir iş değildir.
O yüzden Herkesin bu takıma sahip çıkması lazım ki bir an evvel takımı toparlayıp lige hazır hale getirmeliyiz dedi..
Pazartesi günü saat 21.00'da Kurtalanspor sk facebook sayfasında  Kurtalanspora yardım gecesi düzenleyecektir.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”