Kurtalan İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkanı Esnaf ile Toplantı Yaptı

Kurtalan İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkanı Esnaf ile Toplantı Yaptı

Kurtalan İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkanı Esnaf ile Toplantı Yaptı
Bu içerik 453 kez okundu.
Advert

Kurtalan ilçe Belediye Başkanı Kaymakam İhsan Emre Aydın Kurtalan esnafıyla Belediye konferans salonunda bir toplantı yaptı.

 

 Toplantıda esnafın sorunlarını dinleyen başkan Aydın, sıkıntılarınız varsa her zaman için esnafıma kapım açıktır ne sıkıntılarınız varsa elbirliğiyle çözelim? dedi. Düzenlenen toplantıda esnaf ve vatandaşlar söz alarak talep ve şikâyetlerini iletme fırsatı buldu.

 

Esnaf ve vatandaşların sorunlarını birinci ağızdan dinleyip çözüm önerilerini istişare etmek üzere Kurtalan Belediye Konferans salonunda  Kaymakam/Belediye Başkanı Aydın, “Esnaf  Buluşması” toplantısı gerçekleştirerek  esnaflarla bir  araya geldi. Kaymakam Aydın, toplantıya katılan esnaflara, yaptığı projeleri anlattı, Kurtalanlıların kaynaklarını Kurtalanlılara  tahsis edip Kurtalanlıların yararına olan işlerde kullanmanın derdinde olduklarının altını çizdi.

Başkan Aydın;  "Bu yıl ilçe merkezinde uygulayacağımız projelerle ilgili görüş alışverişinde bulunmak üzere  esnafımızla bir araya geldik. İstişare ve fikir alış verişinde bulunarak, karar veren bir yönetim anlayışına sahibiz. Atacağımız her adımda, konunun uzmanları ve alanın ilgili yetkilileriyle mutlaka istişare ediyor, fikir alışverişinde bulunuyoruz. Esnafımızı ilgilendiren konularda da, yine sizler gibi değerli esnaflarımızla bir araya gelip, hem birikimimizi artırıyor ve projelerle ilgili bilgi veriyoruz. Bu işbirliği anlayışını sürekli ve canlı tutmaya devam ederek, Kurtalan  ekonomisi için hep birlikte seferber olacağız."dedi.

Kurtalan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ekrem Karataş, '' Toplantıda oda Esnaf arkadaşlarımız ile sürekli sahada  sorunlarını  biliyor ve takip ediyoruz bu toplantıda Kaymakam/Belediye Başkanı Aydın esnaflarımızı ve oda başkanlığımızı davet etti fikir ve görüş alışverişinde bulunuyoruz  Başkanımız her zaman olduğu gibi bugün de esnafımızın sorunlarını dinledi. Bize her anlamda yardımcı olan Kaymakam/Belediye Başkanımıza esnaflarımız adına teşekkür ederim.'' dedi.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”