KURTALAN ESNAF MERAKLA BEKLİYOR

KURTALAN ESNAF MERAKLA BEKLİYOR

KURTALAN ESNAF MERAKLA BEKLİYOR
Bu içerik 266 kez okundu.
Advert

Bugünden itibaren başlaması beklenilen normalleşmeye KURTALAN esnafın hazır olduğunu belirten Kurtalan Esnaf Odalar Birliği Başkanı Ekrem Karataş; “Esnafımız yeni sürece hazırdır. Salgınla ilgili topyekun bir mücadele kararı aldık” dedi.

“BİRÇOK SEKTÖR OLUMSUZ ETKİLENDİ”
Kademeli olarak normalleşmeye geçecek kentlerden biri de Kurtalan. İlçedekii esnaf, dört gözle bugün başlaması beklenilen normalleşmeyi bekliyor. oda başkanı Karataş, tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 tedbirleri nedeniyle birçok sektörün olumsuz etkilendiğini söyledi. Alınan tedbirler kapsamında hizmet sektörünün tamamen veya kısmen kapatılan alanların bugünden itibaren kademeli olarak açılmasının beklenildiğini söyleyen Kartaş; “Bizler Birlik olarak ‘normalleşme süreci adımları’ kapsamında risk seviyesini en alt seviye indirmek için topyekun bir mücadele kararı aldık” diye konuştu.

NORMALLEŞME SÜRECİNE HAZIRIZ”
Karataş, sözlerini şöyle sürdürdü: “Salgınla mücadelede gerekli hassasiyeti gösterip hep birlikte mücadele ederek, sürecin üstesinden geleceğimize inancımız tamdır. Biz meslek odaları olarak üyelerimizle birlikte temizlik, maske ve mesafe kurallarına daha fazla riayet edip şehrimiz ve ülkemiz için bu illetten kurtularak, normalleşmeye dönmek için mücadeleye ilk günkü gibi enerjimiz ve inancımızla başlıyoruz. Kurtalan esnafı yeni sürece hazırdır. Esnaflarımızın bugünden itibaren kademeli olarak normalleşmeyle ilgili her türlü tedbiri aldığını kamuoyuna duyurmayı bir görev biliyoruz

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”