İŞ DÜNYASINDAN KURTALAN SPOR’A SPOR BÜYÜK DESTEK

İŞ DÜNYASINDAN KURTALAN SPOR’A SPOR BÜYÜK DESTEK

İŞ DÜNYASINDAN KURTALAN SPOR’A SPOR BÜYÜK DESTEK
Bu içerik 419 kez okundu.
Advert

Kurtalan Kaymakamı/Belediye Başkanı İhsan Emre Aydın’in de katılımı ile Kurtalan Spor için destek ve dayanışma yemeği düzenlendi. Kurtalan’da bir lokanta’da düzenlenen moral yemeğine çok sayıda iş adamı ve kurum yöneticisi katıldı. Kaymakam İhsan Emre Aydın, Bal ligi maçlarının önemine dikkat çekerek, “Başarı halinde sadece takım değil Kurtalan’miz da üst lige çıkacak” dedi.

 Başkan Aydın yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Kurtalan’nin tanıtımı için ne gerekiyorsa yapmak durumundayız. Kurtalan Spor kulübümüz başarı elde ederse iş dünyası olarak sizler de başarı elde eder, daha çok kazanırsınız. Ben sizlerin takımımızla birlikte ilçemizin tanıtımına önemli katkı vereceğine yürekten inanıyorum.”  

KAYMAKAM AYDIN, “KURTALANSPOR’U DESTEKLEMEK HEPİMİZİN GÖREVİ”

Kaymakam İhsan Emre Aydın, Kurtalan’da göreve başladığı ilk günden bu yana ilçenin tanıtımı ve kalkınması için her alanda çalışmaları  gece gunduz demeden  aralıksız sürdürdüğünü belirtti.

 Kaymakam Aydın:“ İş adamları olarak sizler ve taraftarımız destek verecek ki bunu başarabilelim. Üst ligler Kurtalan’nımızın tanıtımı ve ekonomisi için ciddi bir kazanım olacak. Çok açık ifade ediyorum ki Kurtalan Spor üst lige çıktığı gün Kurtalan da hem ekonomisi ile hem turuzimi ile bir  üst lige çıkacaktır.”

Kaymakam Aydın, Kurtalan Spor’u desteklemek hepimizin görevi ve önceliğimizdir” dedi.

İŞ ADAMLARINDAN SPORA BÜYÜK DESTEK

Yemeğe katılan davetliler, Kurtalan Spor kulübü için kendi aralarında bağış topladılar ve bu yardımların daha da devam edeceğini belirttiler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”