POLAT'TAN "DESTEKLEME YETİŞTİRME KURSLARINA" ZİYARET

POLAT'TAN "DESTEKLEME YETİŞTİRME KURSLARINA" ZİYARET

POLAT'TAN
Bu içerik 280 kez okundu.
Advert

İlçe Milli Eğitim Müdürü Faysel POLAT, Şube Müdürü Edip ALTUN ile beraber Yeni Mahalle İlk/Ortaokulunu ziyaret ederek hafta sonları devam eden Destekleme Ve Yetiştirme(DYK) kurslarını denetledi.

Sınıfları tek tek gezerek öğrencilerle ve öğretmenlerle sohbet eden Polat, okullarda alınan Covid-19 tedbirleri, destekleme ve yetiştirme kursları ve yürütülmekte olan diğer eğitim öğretim çalışmaları hakkında okul yöneticilerinden bilgi aldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Faysal Polat ;Kurtalan  eğitim ailesi olarak bütün hedefimiz öğrencilerimizi geleceğe en iyi şekilde hazırlamak. Kurtalan’mız gerek LGS’de gerekse YKS’de alınan sonuçlar neticesinde akademik başarıda Bölgede ve Türkiye’de oldukça başarılı bir yere sahip.

Amacımız bu başarı çıtasını daha da yükseltmek. Bu konuda öğrencilerimize güveniyoruz. Her zaman bu başarılarda en önemli paya sahip öğretmenlerimize ve velilerimize de inanıyoruz. Bu vesileyle bu yıl LGS’ye girecek olan ortaokul son sınıf öğrencilerimize ve YKS’ye girecek olan lise son sınıf öğrencilerimize çalışmalarında kolaylıklar diliyor ve başarılı olacaklarına yürekten inanıyorum. Öğrencilerimizin mutluluğu bizim mutluluğumuzdur. Okul yöneticilerimize ve kıymetli öğretmenlerimize de her zaman ki gibi özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Desteklerini her daim yanımızda hissettiğimiz değerli velilerimize de öğrencilerimizin eğitim öğretim süreçlerine katkılarından dolayı şükranlarımı sunuyorum" diye konuştu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”