İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ’NÜN KURTALAN ZİYARETİ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ’NÜN KURTALAN ZİYARETİ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ’NÜN KURTALAN ZİYARETİ
Bu içerik 453 kez okundu.
Advert

Siirt İl Milli Eğitim Müdürü Deniz EDİP, Kurtalan’da ilçe okullarını  ziyaret ederek eğitim ve öğretim hakkında bilgi aldı.
İl Milli Eğitim Müdürü Deniz EDİP Kurtalan Anadolu Lisesini  ziyaret ederek, Sınıfları gezerek öğrencilerle bir araya gelip öğrencilerle sohbet etti, ve Öğretmenler odasında öğretmenlerle toplantı gerçekleştirerek öğretmenlerden gelen talep, sorun ve projeleri dinledi. Okul/kurumların fiziki durumu ve eğitim öğretimi ile ilgili incelemelerde bulundu.
Okul ile ilgili beklentilerini dile getiren İl Milli Eğitim Müdürü  EDİP, Albayrak Ortaokuluna geçerek okul kütüphanesinin açılışını gerçekleştirdi. Okul ziyaretlerinin ardından Öğretmenevi konferans salonunda ilçede görev yapan ortaokul ve Ortaöğretim okul müdürleri ile toplantı gerçekleştirerek Kurtalan ilçesinin akademik başarısı ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Ardından Deniz EDİP başkanlığında, İlçe Milli Müdürleri toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda İlçe Milli Eğitim Müdürü Faysel POLAT, ilçenin akademik başarısı ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan projeler ve çalışmalar ile ilgili bir sunum gerçekleştirdi.. İl Milli Eğitim Müdürü Deniz Edip , Kurtalanda yaptığı yaptığı okul ziyaretlerinin çok yararlı geçtiğini belirtti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”