İL GENEL MECLİSİNDE BAŞKAN DEĞİŞMEDİ

İL GENEL MECLİSİNDE BAŞKAN DEĞİŞMEDİ

İL GENEL MECLİSİNDE BAŞKAN DEĞİŞMEDİ
Bu içerik 547 kez okundu.
Advert

AK Parti İl Genel Meclis Başkanlığını 2 yıldır başarıyla yürüten Cangir Bayram yeniden İl Genel Meclis Başkanlığına seçildi.

İl Özel İdare Meclis toplantı salonunda yapılan seçimlerde 15 AK Partili üyenin oyunu alan Cangir Bayram İl Genel Meclis Başkanlığına yeniden seçilerek güven tazeledi.

Meclis Açılış konuşmasını yapan Bayram; 2 yıllık dönemde tüm Meclis üyeleriyle birlik ve beraberlik içinde Siirt için çalıştıklarını söyledi.

Bayram, “İl Genel Meclis Başkanlığına tekrar seçilmemden dolayı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Özhaseki'ye, Siirt Milletvekillerimiz Osman Ören'e, İl Başkanımız Av. Ekrem Olgaç'a ve AK Parti Teşkilatına ve İl Genel Meclis Üyelerimize teşekkürlerimi sunuyorum. Bayram, Bildiğiniz gibi il Özel idaresinin karar organı olan il genel Meclisimiz şimdiye kadar olduğu gibi benim ve bütün meclis üyeleri arkadaşlarımızın tek gayesi ve gayreti memleketimize ülkemize ve bütün Siirtli hemşerilerimize en iyi hizmetleri sunabilmektir.” Dedi.

Üç dilli barış ve kardeşlik şehri olan Siirt’in kalkınması daha yaşanılabilir bir kent haline gelmesi için var gücümüzle halkımıza hizmet etmeye devam edeceklerini kaydeden Bayram, çalışmalarımızda bizlere her zaman destek veren başta sayın valimize, çalışma arkadaşlarım İl genel Meclisi Üyelerine, Özel İdare Genel Sekterliğine, tüm kurum ve kuruluşlara ve stk temsilcilerine teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Faysal CEYLAN " partimizin bu kararı öncelikle partimize, ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ederim. hizmete yansıtmanın gayreti içinde olacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Meclis olarak hizmet ağımızı istişare, adalet ve denge üzerinde kurmaya çalışacağız. Parti içi istişareyi önemsiyoruz. Ayrıca başta Valimiz Osman Hacıbektaşoğlu olmak üzere Genel Sekreterimiz Hıvzullah Canpolat ve tüm bürokratlarla istişare ve uyum içinde olacağız.  Hizmet beklentimiz büyük olduğu için bu anlamda vekillerimizden de ek kaynak konusunda ihtiyaçlar doğrultusunda taleplerimiz olacak. " diye konuştu

İl Özel İdare Genel Sekreteri Hıfzullah  Canpolat ise yaptığı konuşmada; 2. Dönem İl genel meclis başkanına seçilen Cangir Bayram ve meclisin diğer organlarına seçilen il genel meclis üyelerini kutladı.

Canpolat, uyum içerisinde 2. dönemde çalışmalara devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Yapılan Meclis başkanı seçiminin ardından Siirt Ak Parti İl Başkanı Av. Ekrem Olgaç, Pervari Belediye Başkanı Tayyar Özcan ve 27. Dönem AK Parti Siirt Milletvekili Adayı Lokman Özcan Cangir Bayram’ı kutlayarak, görevinde başarılar dilediler.

Cahit Sevgili:  Amacımız  ilk gunden bugune kadar bu Millette hizmet olmuştur.

Bundan sonra da aynı şiar ile birlik beraberlik içerisinde çalışmalarımıza devam edeceğiz

YAPILAN SEÇİMLERDE BAŞKAN VEKİLLİKLERİNE

 1. Başkanvekili Mehmet Faysal Ceylan

 2. Başkanvekili Necmettin Özger

ASİL MECLİS KATİPLİKLERİNE

1-Cahit sevgili

2- İbrahim Oran

İL ENCÜMEN ÜYELİKLERİNE

1-Hasan Carlık,

2-Cahit Türköz

3-Hikmet Ekin seçildi.

1-İbrahim Oran,

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”