23 Nisan Şiir Yarışması’na büyük ilgi

23 Nisan Şiir Yarışması’na büyük ilgi

23 Nisan Şiir Yarışması’na büyük ilgi
Bu içerik 333 kez okundu.
Advert

Kurtalan Kaymakamı ve Belediye Başkanı İhsan Emre Aydın tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen ödüllü şiir okuma yarışmasına ilgi büyük.

Kurtalan genelin de çocukların, çektikleri videoları son katılım tarihi 21 Nisan 2021 Çarşamba saat 19.00.

Kaybedeni olmayan yarışma

Korona virüsle mücadelesini sürdüren Kurtalan Kaymakamlığı ve Kurtalan Belediyesi, yaklaşan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında çocukları unutmadı. Çocuklar şiir okuyarak çektikleri videoları, paylaşımlarınızı Twitter’da#Kurtalan23NisanıKutluyor  ile yapabilirsiniz. Paylaşırken kaybedeni olmayan yarışmaya katılan bütün çocuklara çeşitli hediyeler veriliyor

 Kurtalan Kaymakamı ve Belediye Başkanı İhsan Emre Başlattığımız yarışma büyük ilgi görüyor çocuklarımız videolarını bize gönderiyor. Bu özel günde çocuklarımızın yüzünü güldürebilmek bizim için en büyük ödül. Bu nedenle hem videolarını bizimle paylaşan yavrularımıza hem de ilgi gösteren ailelerine yürekten teşekkür ederiz" dedi.

Katılım koşulları

Son katılım tarihi 21 Nisan 2021 Çarşamba günü saat 19.00 olan görüntülü şiir okuma yarışmasına tüm çocuklar katılabilecek. @RTErdogan @suleymansoylu @ziyaselcuk @SiirtValiligi @ihsanemre @KrtlnKymkmlk @KurtalanMem Twitter hesaplarını etiketleyerek, paylaşımlarınızı Twitter’da#Kurtalan23NisanıKutluyor hasgtagi ile yapabilirsiniz isim ve adres bilgileri ile çekilen videoları göndermek yeterli olacak. Gönderilecek videolar hazırlanırken telefon veya tabletin yatay konumda olmasına dikkat edilmesi iyi olacak.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”