Vefa Sosyal Destek Grupları Vatandaşların Yanında

Vefa Sosyal Destek Grupları Vatandaşların Yanında

Vefa Sosyal Destek Grupları Vatandaşların Yanında
Bu içerik 268 kez okundu.
Advert

Vefa Sosyal Destek Gruplarımız, Vatandaşlarımızın Her Türlü İhtiyacını Karşılamak İçin 7/24 Çalışmalarına Devam Ediyor

Vefa Sosyal Destek Grupları Kaymakam/Belediye Başkan V. İhsan Emre Aydın’ın katılımları ile İçişleri Bakanlığınca Covid-19 Tedbirleri kapsamında başlatılan 17 günlük “Tam Kapanma” sürecinde sokağa çıkma kısıtlaması bulunan Vatandaşların yanında olarak ihtiyaçlarını gidermeye devam ediyor. Vefa Destek Grupları ihtiyaç sahibi aileleri evlerinde ziyaret ederek ailelerin gerekli ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlarken aynı zamanda sokağa çıkma kısıtlaması bulunan çocuklara da çeşitli hediyeler vererek yüzlerini güldürüyor.

Kaymakamlık bünyesinde oluşturulan Vefa Sosyal Destek Grupları, “Tam Kapanma Tedbirleri” kapsamında sokağa çıkma kısıtlaması bulunan vatandaşların yanında olup ihtiyaçlarını gidermeye devam ediyor.

Kurtalan Belediyesi’ne gelen talep üzerine harekete geçen Vefa Sosyal Destek Grupları, yeni doğan bebekleri için beşik ihtiyacı olan Demir ailesini ziyaret ederek talep ettikleri beşiği kendilerine teslim etti.

Kaymakamlık koordinesindeki Vefa Sosyal Destek Ekipleri ile İlçe PTT Müdürlüğü görevlilerince, 1291 vatandaşa 1.169.445 TL tutarındaki “Tam Kapanma Sosyal Yardım Programı” kapsamındaki ödemeler ile engelli ve yaşlı maaşı ödemeleri Covid-19 kısıtlamaları dolayısı ile ikamet ettikleri adreslerde kendilerine teslim edilmiştir.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”