Kaymakam/Belediye Başkan V. İhsan Emre Aydın’ın Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı;

Kaymakam/Belediye Başkan V. İhsan Emre Aydın’ın Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı;

Kaymakam/Belediye Başkan V.  İhsan Emre Aydın’ın Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı;
Bu içerik 317 kez okundu.
Advert
Değerli Kurtalanlı Hemşehrilerim;
Bugün milletçe, yardımlaşma, dayanışma, kardeşlik ve dostluk duygularının en yoğun şekilde yaşandığı, dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu bir Ramazan Bayramına daha kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz.
Birlik ve beraberliğimizin sürekliliği yönünden vazgeçilmez önem taşıyan bayramlarda, milli ve manevi değerlerimize sahip çıkarak, sevgi, saygı, dayanışma ve hoşgörü duygularını hakim kıldığımız, nice bayramların yaşanmasını temenni ediyorum. Bu bayramda; Covid-19 salgınını göz önünde bulundurarak, özellikle yaşlı ve kronik rahatsızlıkları olan akrabalarımızı düşünerek, eski alışkanlıklarımıza mesafeli bir şekilde bayram sevincimizi paylaşmak gerektiğini bir kez daha ifade etmek istiyorum.
Bayram süresince vatandaşlarımızın huzurlu ve güvenli bir ortamda tatil geçirebilmeleri amacıyla görevi başında olacak tüm güvenlik görevlilerine, sınır ötesinde kahramanca görev yapan vatan evlatlarına görevlerinde başarılar diliyorum.
Bu duygular içinde halkımızın mübarek Ramazan Bayramını kutluyor, Bayramın Covid-19 salgınından uzak, sağlık, mutluluk ve huzur içerisinde geçmesi dileğiyle sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
 
İhsan Emre AYDIN
Kaymakam/Belediye Başkan V.
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”