FİLİSTİN'E REVAMI

FİLİSTİN'E REVAMI

FİLİSTİN'E  REVAMI
Bu içerik 253 kez okundu.
Advert
İslam Ülkelerinin yöneticileri ve halkları Filistin halkına yapılan zulme karşı ; Acilen İslam İşbirliği Teşkilatına Bağlı Ülkelerin Biraraya gelerek İsrail ve onu koruyan, işbirliği yapan ülkeler başta olmak üzere her türlü ilişkiyi (Ticari,Ekonomik,Kültürel,Türizm,Enerji vb. dahil) kesmeliyiz. Unutmayalım Meccidi Aksa/ Kudus İlk Kıblemizdir. Aynı Zaman İşgal ettiği golan tepeleri ,sina yarımadası içinde tepkimizi gösterelim.
İslam İşbirliği Teşkilatına Bağlı Ülkeler Tam Bir Kararlılıkla İsrail ve Hamisi Ülkelere şöyle seslenerek: "Vebaline ortak olduğunuz bu saldırıları durdurun!" Eğer durdurmazsanız hemen ülkelerinizde bulunan üslerini , ekonomik ticari bölgelerini, elçilerini ve konsolosluklarını kapatın bu ülkeler ile diplomasiyi aza indirerek değil ilişkileri sıfırlayarak belki yola getirebiliriz. Bugün dünya üzerinde 1.500.000.000 yakın Mümin yaşamaktadır. Telefon, Beyaz Eşya, Deterjan, Tohum,Araba,Tarım Ürünleri,İlaç, Uçak, Silah,Giyim,Süs ve diğer tüm mamül alımlarını sıfırlamadan bu zulum bitmez. Yaşım 49 Neredeyse Ben doğmazdan çok önceden beri bu zülüm devam ediyor.Günden güne bu zalim İsrail topraklarını genişletiyor.Müslüman ülkeler ise İsrail ve hamisi ülkelerin deterjanları ile temizlenmeye devam ediyor. Lanet olsun Müminler için sahte göz yaşı döküp bu meseleyi sadece seçim malzemesi yapan ülkelerin liderlerine , İmza toplayın ayrılın birleşmiş Milletler topluluğundan,Natodan,Dünya sağlık örgütünden,İmf den biz kuru ekmek ve soğanla da gerekirse geçiniriz.Varın Allah'ın rızasını kazanalım.
Filistin halkının uğradığı mağduriyeti telafi mekanizmalarını işletin!, Bu şiddet istemeyen yöntemlerle bu mekanizmayı çökertebilirsiniz. Varın 10 yıl Petrol,Doğal Gaz Üretimini durdurun. ABD,AB,İsraile hiç bir hammade satmayın. Nasıl yola gelecekler göreceksiniz.
Filistin halkının kendi topraklarında barış ve huzur içinde yaşamasını sağlayacak kararları alın ve uygulanmasını sağlayın! Eğer bu zulmü son veremez sek o zaman gerekirse Filistinlilere kapımızı açalım Hicret etsinler ; Mukaddes toprakları geri alacak güce ulaştığımızda savaş kaçınılmaz ise savaşarak geri alalım.
Bütün İslam Ülkelerinin İsrail ve ABD ile yaptığınız açık-gizli silah ve ticaret anlaşmalarını iptal edin!
Savaş suçu işleyen İsrail’in ve devlet yetkililerinin uluslararası mahkemelerde yargılanmalarını sağlayın!
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”