KURTALAN'DA TEMİZLİK İLK SIRADA

KURTALAN'DA TEMİZLİK İLK SIRADA

KURTALAN'DA TEMİZLİK İLK SIRADA
Bu içerik 301 kez okundu.
Advert

Kurtalan'da önceki yıllarda yaşanan temizlik sorunu çözülüyor. Kurtalan Belediye Başkanı İhsan Emre Aydıın ziyaret ettiği çarşı merkezin'deki esnafları bu hizmetten duyulan memnuniyetle karşılaşıyor.

Temizlik konusuna büyük önem veren Kurtalan Belediye Başkanı İhsan Emre Aydın'nın talimatıyla oluşturulan ekipler, gece ve gündüz demeden pandemi döneminde de hizmeti sürekli hale getirerek yaşam alanlarını hijyen hale getiriyor.
Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı  personelin 20'si ilçe merkezinde süpürgeci olarak görev yapıp sabahın ilk ışıklarından gece yarısına kadar çöp toplama hizmeti yürütüyor. 
 temizlik hizmeti  13 mahallede temizleme çalışmaları yapılırken, vatandaşlardan gelen şikayetler de anında değerlendirilerek gezici ekipler yönlendiriliyor.
 Bu durum daha önce şikayetçi olan vatandaşlar arasında memnuniyet oluşturdu.
En fazla önem verdikleri hizmetlerin başında temizliğin geldiğini anlatan Kurtalan İlçe Belediye Başkan V. İhsan Emre Aydın, “ Halkımızın huzurlu ve steril koşullarda yaşam sürmesi için pandemi demeden, yaz ve kış demeden, gece ve gündüz demeden tüm imkanlarımızla vatandaşımızın emrindeyiz. 
Son 13 ayda yaptığımız çalışmalar ve oluşturduğumuz imkanlarla her tarafta ciddi fark oluşturduk” dedi. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”