TOKİ'nin Kurtalan konutları ihalesi sonuçlandı

TOKİ'nin Kurtalan konutları ihalesi sonuçlandı

TOKİ'nin Kurtalan konutları ihalesi sonuçlandı
Bu içerik 2035 kez okundu.
Advert

14 Ocak tarihinde yapılan ihaleyi resmi sonuçlara göre hemşerimiz Adil Uyanık aldı. Hayırlı olsun

14 Ocak 2021'de yapılan ihalede en uygun teklifi  Hemşerimiz Adil Uyanığın Şirketi UFK İnşaat  San.Tic.Ltd.Şti ve ERBEY Inşaat, ortaklaşa verdi. 

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı(TOKİ) tarafından Siirt’in Kurtalan ilçesinde yapılacak olan toplam 110 konut için ihaleye çıktı. İhaleyi UFK İNŞAAT  sahibiı Adil Uyanık Şirketi ve ERBEY Inşaat, ortaklaşa  kazandı.
TOKİ tarafından Kurtalan’da inşa edilecek toplam 110 konutun yapımı için bir çok firmanın katılımyla ihaleye çıktı. İhaleyi UFK İNŞAAT sahibi Adil Uyanık  şirketi ve 
ERBEY Inşaat San Tic.Ltd.Şti şirketleri , ortaklaşa  kazandı. İhaleye giren bazı firmaların itirazı sonucu ihale  de bir çok kez gidip geldi yapılan itirazlar sonucunda  IFK İnşaat sahibi hemşerimiz Adil Uyanık Kardeşler ve iş ortaklığı ERBEY Inşaat Şirketi kazandı.
Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından gerçekleştirilen ihaleyi ikinci kez kazandıklarını belirten UFK İnşaat Şirketi sahibi Adil Uyanık, ilçeye yapılacak olan 110 konutun Kurtalanlı hemşerilerime  hayırlı olmasını diledi.

Adil Uyanık Bir aksilik olmazsa Haziran veya Temmuz  ayında konutların temeli atılacak. 2+1'ler 85 m2, 3+1'ler ise 100 m2 olacak ve toplamda 7 bloktan oluşacak.

YAPILACAĞI YER

Kurtalan Ekspres Lisesi yanında yapılacak olan (78 adet 2+1, 32 adet 3+1) 110 adet TOKİ projesi  yapılacak.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”