Kurtalan'da aşılama faaliyetlerine yoğun ilgi

Kurtalan'da aşılama faaliyetlerine yoğun ilgi

Kurtalan'da aşılama faaliyetlerine yoğun ilgi
Bu içerik 291 kez okundu.
Advert

Kurtalan Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Vehbi Yağız koordinasyonundaki aşı ekibi, Kurtalan Ahmede Ğane parkı ve Kaymakamlık lojmanı karşısı bankamatiklerin olduğu bölgede aşı çadırlarında aşı çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Ekiplerin bir kısmı Ahmede Ğane parkın da, bir kısmı ise bankamatiklerin bulunduğu bölüm de kurulan çadırlarda aşılama çalışmalarına devam ediyor.

Kurtalan’lı vatandaşlar sağlık çalışanları da aşılama faaliyetlerine yoğun ilgi gösteriyor. Kurtalan İlçe Devlet Hastanesi Başhekimi Yağız “Gece gündüz demeden vatandaşın sağlığı için görev yapan ve vatandaşları aşılamak için yoğun bir çaba gösteren meslektaşlarıma ve sağlık çalışanlarına teşekkür ediyorum” dedi. Aşılama çalışmaları ile salgının hızının düşürüldüğünü ifade eden Yağız, sırası gelen tüm vatandaşları aşılayacaklarını kaydetti. Aşı olan vatandaşlardan Yılmaz, bu süreçte fedakârca çalışan sağlık çalışanlarına da teşekkür etti.

Kurtalan’lı Nurettin Seven. “Allah devletimizden razı olsun, pandeminin başından beri bu süreci çok iyi yönettiler.” dedi.Ekrem Taner de aşı olduğu için mutluluğunu dile getirdi. Kurtalan’da aşı çalışması çok yoğun bir şekilde yürütülüyor. Kurtalan ‘da aşılama çalışmaları kapsamın da son 20 gün içerisinde gelen aşıların çabucak tükenmesinden kaynaklı bazı vatandaşlar gelip aşı olmak istedikleri halde aşı olmadığı için gelecek günü beklemeye geçtiler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”