Sevilen Kaymakam Aydın gidiyor

Sevilen Kaymakam Aydın gidiyor

Sevilen Kaymakam Aydın gidiyor
Bu içerik 459 kez okundu.
Advert
Kurtalan'da 4 yıldır hizmet yapan çalışkan ve sevilen Kaymakam Ihsan Emre Aydın , görev süresi dolduğundan ve 1 sene de fazla görev yapması hasebiyle mevzuat gereği tayini çıktı. Kaymakam Aydın, Van'ın merkez ilçesi olan İpekyolu Kaymakamlığı'na atandı.
Dik ve cesur duruşu, Kurtalan'ın menfaatini her şeyin üstünde gören adil tutumu ile ilçemizde efsane Kaymakam Nevzat Taşdan gibi derin bir iz bırakan fahri hemşerimize yeni görevinde de başarılar dileriz. Yolu bahtı açık olsun...
ŞENKAYA KAYMAKAMI KURTALAN'A ATANDI
Erzurum Şenkaya Kaymakamı Çağlar Tekin ise Kurtalan Kaymakamı olarak atandı.
Hayırlı olsun
 
Yeni Kaymakamımız Çağlar TEKİN Kimdir?
1988 yılında Erzurum'da doğdu. İlköğretim ve Lise öğrenimini Erzincan'da tamamladı. 2011 yılında Hacettepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümünden mezun oldu. 2013 yılında Maliye Bakanlığı Vergi Müfettişi Yardımcılığı sınavını kazanarak aynı Bakanlıkta göreve başladı. 2014 yılında yapılan Kaymakamlık sınavını kazanarak 04.03.2015 tarihinde Erzincan Valiliğinde Kaymakam adayı olarak Mülki İdare Amirliğine intisap etti. Kaymakam Refikliği Stajını Trabzon Vakfıkebir ve Erzurum Oltu ilçelerinde yaptı. Mülkiye Teftiş Stajını İçişleri Bakanlığı Merkez teşkilatında tamamladı. Mersin'in Çamlıyayla İlçesinde Kaymakam Vekili olarak görev yaptı. İngiltere'nin Liverpool şehrinde yurtdışı stajını tamamladı. Gülşehir Kaymakamlığı ve Başyayla Kaymakamlığı görevlerinde bulundu. 27.12.2018 tarihli ve 30638 sayılı Resmi Gazete ile yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Atama Kararnamesi ile Şenkaya Kaymakamlığına atanmış ve 07.01.2019 tarihinde görevine başlamıştır. 20 Ağustos 2021 tarihinde yayımlanan kararname ile Siirt ili Kurtalan ilçesine atanmıştır.
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”