Van/İpekyolu’na Tayini Çıkan Kaymakam Aydın Veda Turlarında

Van/İpekyolu’na Tayini Çıkan Kaymakam Aydın Veda Turlarında

Van/İpekyolu’na Tayini Çıkan Kaymakam Aydın Veda Turlarında
Bu içerik 357 kez okundu.
Advert
Kaymakam/Başkan V. Aydın, Kayabağlar Beldesini Ziyaret Ederek Vatandaşlarlan ve Görev Başındaki Askerler ile Vedalaştı
20.08.2021 tarihli Resmi Gazete yayımlanan Cumhurbaşkanlığı 2021/412 sayılı Kararnamesi ile Van/İpekyolu Kaymakamlığına atanan Kaymakam / Belediye Başkan V. İhsan Emre Aydın, veda ziyaretleri kapsamında Kayabağlar Beldesini ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlar ile bir araya geldi. Vatandaşlar ile bir süre sohbet edip çay içen Kaymakam/Başkan V. Aydın, vatandaşlarlan tek tek vedalaşıp helallik istedi. Ardından Kayabağlar Jandarma Karakol Komutanlığını ziyaret eden Kaymakam/Başkan V. Aydın, görevleri başındaki askerler ile vedalaşarak görevlerinde kolaylıklar diledi.
Veda ziyaretinde konuşan Kaymakam/Başkan V. Aydın “Göreve geldiğimiz gün ilk işimiz vatandaşlarımıza kapılarımızı açmak oldu. Bizler görev yaptığımız süre zarfında iç içe olarak onların dertleri ile dertlenip mutluluklarına ortak olduk. Hemşehrilerimiz de bizleri bağrına bastı. Gerek kaymakam olarak gerekse de Kayabağlar Belediye Başkan Vekili olarak görev yaptığımız süre zarfında her zaman tek gayemiz hemşehrilerimize en iyi şekilde hizmet etmek oldu. Kayabağlar halkının da desteği ile Beldemize güzel hizmetler sunarak beldemizi daha iyi yerlere getirmeye çalıştık” dedi.
Kaymakam/Başkan V. Aydın’a yaptığı ziyarette İlçe Jandarma Komutanı Cafer Çetin, İlçe Malmüdürü Gündüz İrinal, İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Metin Yoğurtçuoğlu ve İl Genel Meclis Üyesi Cahit Sevgili eşlik etti.
   
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”