Sevilen Kaymakama Veda Yemeği

Sevilen Kaymakama Veda Yemeği

Sevilen Kaymakama Veda Yemeği
Bu içerik 839 kez okundu.
Advert

Park Cafe'de işadamı Ahmet Minaz tarafından tayini Van İpekyolu Kaymakamlığına çıkan Kurtalan Kaymakamı Ihsan Emre Aydın için veda yemeği tertiplendi.

Kurtalan PARK Kafede verilen veda yemeğinde teşekkür konuşması yapan Kaymakam İhsan Emre Aydın, devletin çeşitli kademelerinden geldiğini, devlet işlerinde devamlılığın esas olduğunu söyledi. Ülkenin her tarafının aynı topraklar olduğunu ifade eden Kaymakam Aydın, "Her yerde halkımızın hizmetinde bulunmak bizim için gururdur. Gelecek zamanlarda da yine karşılaşmayı ümit ediyorum. Bizler Kurtalan’da bir aile olduk. dedi.

Yemekli veda toplantısında Kurtalan STK temsilcileri ve kamu kurum ile kuruluşların müdürleri yer aldı. Kurtalanlı İş adamları ve STK başkanlarından  Kaymakam İhsan Emre Aydın’a  Kurtalan’a vermiş olduğu hizmetlerinden dolayı Plaket  verildi.

Veda yemeğine İl Encümenleri Faysal Ceylan ve Cahit Sevgili, İlçe Emniyet Müdürü V. Cahfer Alibekiroğlu  İlçe Jandarma Komutanı Cahfer Çetin, İl Milli Eğitim Müdürü Faysal Polat,Kurtalan Esnaf Sanatkarlar Başkanı Ekrem Karataş, Kurtalan Ziraat Başkanı  Hüseyin Günbat ,Kurtalan Kızılay Şübe Başkanı Tacettin Lale,  Önceki dönem  Ak Parti İlçe Başkanı Faris Akgül çok sayıda iş adamı , STK  başkanları ve vatandaşlar katıldı. 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”