KURTALAN´DA BALIK SEZONU AÇILDI

KURTALAN´DA BALIK SEZONU AÇILDI

KURTALAN´DA BALIK SEZONU AÇILDI
Bu içerik 257 kez okundu.
Advert

Kurtalan´da 3,5 aylık aranın ardından Balık sezonun açılmasıyla birlikte,Kurtalan da  balıkçı tezgahlarında yerini alan derya kuzularına, Kurtalanlıların ilgili bir hayli yoğun. Soğuk kış aylarının en önemli sağlık ve besin kaynağı olan balık çeşitleri, sezonun açılmasıyla birlikte Kurtalan da balıkçı tezgahlarında yerlerini almaya başladı. Sezon itibariyle geçen seneye kıyasla balık fiyatlarının daha da uygun olduğunu söyleyen Beşkardeşler  Balık Evi yetkilisi Cemal Özçelik, bereketli bir sezon beklediklerini belirtti. Beşkardeşler Balık Evi yetkilisi Cemal Özçelik, “Balık sezonunu gecen hafta itibariyle açtık. 
Satışlarımız başladı. İlk günler olmasına rağmen vatandaşların yoğun ilgisi var. Geçtiğimiz yıl fazla balık yiyemeyen vatandaşlarımız, bu sene balık yemek için sezon açılışını kaçırmadığını söyledi. Çarşı Merkezi Hal girişinde  balıkçı tezgahı bulunan Beşkardeşler Balık Evi yetkilisi Cemal Özçelik, sezon başı olmasına rağmen balık bolluğu yaşandığını belirterek,”Her türlü balık çeşidi tezgahlarımızda yerini aldı. 
Bu yıl balığın bol olacağı söyleniyor. Ancak deniz ne verir bilemeyiz. Günlük olarak balıklarımızı getiriyoruz. 3 buçuk ay sonra yeniden sezonu açtık. İlerleyen günlerde daha çok balık çeşidimiz olacak ve satışlarımız inşallah daha iyi olacak. 
Tezgahlarımıza getirdiğimiz çeşitli cinsteki balıkları müşterilerimizle buluşturacağız” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”